Ďalší rapperi v boxe? Tieto 3 mená možno uvidíme v ringu

Ďalší rapperi v boxe? Je to viac než možné. Samozrejme, už teraz sú niektoré potvrdené rapperské mená na Fight Night Challenge na rok 2022. My sme sa ale zamerali na interpretov, ktorí by si to mohli v ringu skúsiť tiež. 

Rok 2022 bude zaujímavý

Rok 2022 bude po rappersko-boxerskom stránke zaujímavý. Vieme totiž, že hlavným zápasom podujatia Fight Night Challenge 2 bude meranie síl medzi Separom a Majkom Spiritom. Okrem toho, ujsť by sme si nemali nechať ani duel medzi Erikom Tresorom a Frayerom Flexkingom. Medzi nimi to vrie už teraz, čo ale vo Frayerovom prípade vôbec nie je prekvapením.

Kto ďalší z rapperského sveta by sa mohol predstaviť v tomto kalendárnom v boxerskom ringu?

Zápas roka 2022? V ringu sa stretnú Separ a Majk Spirit!

Trend, ktorý bude pokračovať

Boxovanie rapperov je trend, ktorý je populárny nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike či Spojených štátoch amerických. Poďme rovno k menám, ktoré by v boxerskom ringu dávali zmysel.

Prvým z nich je Radikal Chef. Samotný rapper v prvom songu z novej série „Chef Menu“ v jednom z barov načrtol, že ktovie, že ho možno tento rok uvidíme aj na Fight Night. Keďže má dobrý vzťah s Frayerom Flexkingom, ktorý sa bude pripravovať, a rád skúša nové výzvy, vylúčené to ani zďaleka nie je.

Druhým, možno neočakávaným, ale o to zaujímavejším menom je Kali. Jeden z TOP slovenských rapperov sa kamaráti s MMA fighterom z OKTAGONU Samuelom Krištofičom. Keby Kali čo i len trochu chcel, Pirát by mu istotne s prípravou na možný box pomáhal. Okrem toho, Kali by bol nesmierne zaujímavý po marketingovej stránke. Nemá problém s náročnými tréningami, rád sa ich účastní.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Zápas, ktorý si rozhodne nečakal! Kontroverzný raper si to v ringu rozdá s farmárom

Medzi tréningom a zápasom je však veľký rozdiel. Kto ďalej? Fanúšikovia špekulujú o tom, kto by sa mohol v boxe predstaviť. Potvrdené v tejto chvíli nie je nič, objavili sa šumy, že box možno skúsi LucaBrassi10x, ale rozhodne sa to nedá brať ako potvrdená informácia. Múdrejší budeme podľa všetkého v najblížších týždňoch či mesiacoch.

Článok, ktorý si určite pozri: Spider-Man a slovenská skladba? Toto ti možno ušlo

Photo credits: Kali IG, Radikal Chef IG, Koláž Rap G

Odporúčame