Čo ukrýva botník slávnych raperov?

Aby naša práca nebola úplne jednotvárna, zahráme si hru na módnu políciu, ale zatýkať sa tu nebude. Nakukneme do botníka známych rapperov a presvedčíme sa, či sa za peniaze dá kúpiť vkus a či vedia aj basic tenisky urobiť poriadnu parádu. Tak sem s tým!

Eminem

Zrejme preto, aby mohol Eminem chodiť tak rýchlo, ako rapuje, zvolil model Nike Air Max 95. Ten sa môže pochváliť vzduchovou bublinou rovno pod celým chodidlom, takže to pekne pruží, aj keď máš na sebe zrovna niekoľko kilogramov reťazí a hodiniek.

Rick Ross

Rick zrejme dáva prednosť adidasu, konkrétne modelu Superstar. Nie je sa čo diviť, pretože Superstary patria k hiphopu už od dôb RUN D.M.C! Naviac majú gumovú špičku, čo je dobrá ochrana chodidla, keď sa zrovna chceš zbaviť neodbytného fanúšika, čo sa šplhá na stage v polke vystúpenia.

Kanye West

Keď sa ti nepáči nič v prvom obchode s teniskami, proste si nejaké navrhneš, tak ako Kanye svoje Yeezy. Naviac, keď ich sám navrhneš, máš potom tú výhodu, že na ne nemusíš týždeň čakať pred obchodom. A tiež ich máš zadarmo. A ešte ti zaplatia. No vidíš, je to easy, jediné, čo k tomu potrebuješ, je byť Kanye West.

Wiz Khalifa

Wiz aj jeho syn si ulietajú na Vanskách. Je vidieť, že aj keď zrovna nechceš kvôli novým teniskám sedemnásťkrát prečerpať kontokorent a založiť rodinnú vilu, môžeš si dovoliť také, ktoré sa hodia k väčšine outfitov, pretože Vans chrlí naozaj množstvo modelov, takže si môžeš vybrať ten, čo ti sadne najviac.

Gucci Mane

Gucci má v botníku množstvo high fashion kúskov, ktoré v našich končinách len tak niekde nenájdeš. Tentokrát doplnil svoj outfit „teniskami“ od značky Balmain. Nič iného než tu najvyššiu kvalitu ani zvoliť nemôžeš, keď nosíš okolo krku kríže o hmotnosti menšej farnosti.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
10 otázok pre Mirku Dobiš: S priamymi urážkami som sa paradoxne stretla len od menej úspešných „kolegov”
Odporúčame