Čo si myslí Separ o lockdowne? + nový banger DMS: „LOGDÁN“

Čo si myslí Separ o lockdowne? Je nahnevaný a nielen on. Dnes ráno sa Slovensko prebudilo do lockdownu, pričom sa neberie ohľad na to, či je niekto očkovaný alebo neočkovaný. Či je to správne alebo nie, to necháme na vás, my sa ideme pozrieť na to, čo si o tom myslí Separ.

Čo si myslí Separ o lockdowne?

Vláda Slovenskej republiky rozhodla, že naša krajina prechádza minimálne na dva týždne do tvrdého lockdownu. Po desiatich dňoch sa má situácia znovu zhodnotiť, ale nejak-tak všetci cítime, že v tom, v čom sa aktuálne nachádzame, budeme musieť žiť minimálne do nového roka. Ale o tom sa porozprávame zrejme niekedy inokedy.

⇒ Nový album HUHU aj s charitatívnym merchom KÚPIŠ TU.

Čo ale lockdown znamená? Žiadne kultúrne akcie, nijaké kiná, divadlá, posilňovne, kaviarne a dokonca aj zákaz zhromaždovania nad šesť osôb. Sme tam, kde sme boli pred rokom, a teda tam, kde nechce byť nikto.

Lockdown pre všetkých

Veľa ľudí nesúhlasí s aktuálnymi krokmi NRSR, patrí medzi nich aj Separ, člen skupiny DMS. „A prečo majú aj očkovaní logdan? Čo vyriešilo ich očkovanie? Viac ako 50 percent ľudí je zaočkovaných (okej Separ, toto číslo je o niečo nižšie – úplne zaočkovaných je necelých 43 percent ľudí, pozn. red.) a aj tak sú súčasťou lockdownu? Pýtam sa znova, čo znamená, že očkovanie je jediné riešenie, keď aj zaočkovaní majú sedieť doma a všetko sa ide zavrieť?“ zamyslel sa prostredníctvom svojich IG stories.

„Čo tie heslá, že očkovanie je sloboda? No nič. Blíži sa čas odísť do pi.e aspoň na mesiac z tejto mizérie,“ zakončil svoj prehovor. Nebudeme si klamať, situácia na Slovensku je skutočne kritická a čo je horšie, vyzerá to, že bude v nasledujúcom období ešte horšia.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Je Pusha-T lepší ako Eminem, The Game či Kendrick?

Nový song pre fanúšikov

Ale máme pre vás nejaké good news. Chalani z DMS sa rozhodli pri vyhlásení lockdownu zverejniť svoj track z nového albumu HUHU, ktorý je k dianiu na Slovensku priam príznačný, nesie názov „LOGDAN“ a môžeme konštatovať, že je to poriadny banger. Aj keď teda rozpoloženie obyvateľov v Slovenskej republike nie je úplne idylické, tento song je takým malým svetielkom nádeje, že sa stále máme na čo tešiť.

Photo credits: Separ, profil na IG

Odporúčame