Čo sa stalo s Plexom? (Novinka)

Čo sa stalo s Plexom? To je otázka, ktorú si možno v uplynulých týždňoch alebo mesiacoch kládli viacerí rapoví priaznivci. Nová skladba by mala do tejto problematiky priniesť viac svetla. Poďe si ju rovno vypočuť.

Čo sa stalo s Plexom?

Plexo vždy patril k slovenským rapperom, ktorí mali svoju cieľovku a vždy sa našli priaznivci, ktorí poctivo počúvali každý jeho nový track. Dlhší čas sme však od tohto interpreta nepočuli nič nové. Na internete sa objavovali rôzne teórie a konšpirácie, čo s Plexom v skutočnosti je. Aktuálne sa o tejto téme dozvedáme viac.

Plexo sa totiž po približne dvojročnej odmlke ozval na svojom profile na sociálnej sieti Instagram a rovno pridal nový track „Kocka ľadu“, na ktorom spolupracoval s Petrom Pannom. Skladba sa nachádza na producentskom albume Petra Panna, ktorý nesie názov 33 a uzrel svetlo sveta v tomto kalendárnom roku.

Plexo prehovoril po dlhšej dobe

Na tomto albume ju nájdete ako skladbu číslo 12. A čo Plexo napísal na IG story? „Dva roky som sem nič nepridal, ale to neznamená, že som si nevšimol hromadu komentárov a správ typu – Čo je s tebou? Žiješ? Odpoveď je – Nič. Žijem. Vďaka za váš záujem, mám sa super, len ma prestalo baviť byť otrokom svojich vlastných profilov.“

„Mám pocit, že už to nie je o zábave, ale o vypočítavosti a čakaní na potvrdenie od cudzích ľudí, že dobre vyzerám, som pekne oblečený a na krásnom mieste. To pre mňa dôležité nie je. Je ale úplne samozrejmé, že sa u mňa zmenilo veľa vecí a z niektorých som sa vypísal na novom albume 33 môjho dobrého kamaráta, suseda a najúspešnejšieho producenta DJ Petra Panna v skladbe „Kocka ľadu“,“ napísal Plexo v prehovore na IG profile.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Taipaní jed a fresh new school? Taipan Haze prichádza s novinkou "RARARA"

Či bude v najbližšom období aktívnejší, alebo je toto len ojedinelý príspevok, je v tejto chvíli nejasné. Skôr je ale reálnejšie, že Plexo ostane v úzadí ako počas uplynulých dvoch rokov. Zo slov, ktoré publikoval totiž cítiť, že rap game, v podobe, v akej ju poznáme v aktuálnom období, už nie je niečo, čo by ho napĺňalo a lákalo. Ak hľadáte viac odpovedí, rozhodne si pustite skladbu „Kocka ľadu“.

Viac rapového odkazu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Plexo, IG

Odporúčame