Všetko zlé nechajte za sebou, netreba sa ničoho báť: Kali a Claudia v Diamante

Kaliho môžeme pokojne označiť ako hitmakera. Či už niečo vyprodukuje sám alebo je na niekoho skladbe v rámci spolupráce, vždy sa to dá počúvať a zanechá to vo vás veľmi dobrý dojem. Najnovšie je Kali na tracku s Claudiou, ktorá sa volá Diamant a hovorí o tom, že treba nechať za sebou to zlé a netreba sa ničoho báť.

„Hovorili mi, že na to nemám a už sú to roky, čo nahral sa tento track. Aj keď zrkadlo úspechu neni v tých cenách, sú tu pre každú pochybnosť jak odpoveď.“ Tak znie odkaz rapera Kaliho. Pravdou je, že dlho bol odpisovaný a bárskto sa ho snažil stopnúť alebo podkopnúť. Originálny výrok pochádza z jednej z legendárnych skladieb. Určite viete, z ktorej. „Hovorili mi, že na to nemám, dnes chcú byť súčasťou môjho mena. Neviem prečo, nastala tá zmena, keď…“ Určite viete.

Tam, kde je Kali by chcel byť zrejme každý hudobný umelec. „Koncert za koncertom kotol, bez toho, aby sme museli platiť tie reklamy. Nejeden by ma už stopol, ale slabí sa nikdy mojimi katmi nestanú.“

„Preto si môžu čo chcú hovoriť a písať, a preto môžu ísť víš kam,“ odkazuje držiteľ sošky OTO v kategórii spevák roka všetkým, ktorí majú problém s tým, že je na vrchole, a že sa mu darí byť medzi najlepšími a baviť tisíce ľudí na koncertoch.

A nech sa každý pozerá, budem žiť tak, ako chcem ja. Krásna myšlienka na záver.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *