Čo robiť, keď vám Vianoce prerastú cez hlavu? Máme niekoľko nápadov

Unsplash

#V adventných kalendároch nám ostalo už len zopár čokoládiek. Za chvíľu nastane čas Vianoc a s ním prejedanie, stretávanie sa s rodinou a tiež samozrejme darčeky. Ak máte však chuť od tohto všetkého na chvíľu odbehnúť a Vianoce vám prerástli cez hlavu, vybrali sme pre vás to najlepšie z tohtotýždňového obsahu Hashtagu. Čítaním tak môžete prísť na iné myšlienky. A sľubujeme, že tých Vianoc bude poskromne.

Hoci k Vianociam nesporne patrí i varenie, Lenivá kuchárka alias Veronika Čopíková, sa zaujímavým receptom venuje celoročne. A to až do takej roviny, že dostala cenu Blogerka roka. V rozhovore nám prezradila niečo o sebe a tiež o tom, čo je pri foodblogovaní dôležité.

Tento týždeň sa na naše stránky vrátil bloger Rado, ktorý píše ako Nie je túra bez Štúra. V ďalšom pokračovaní jeho štúrovania sa ocitol v Banskej Štiavnici.  A pohľad na toto mesto skutočne stojí za to.

Ak sa chcete pri pozeraní filmov či seriálov vyhnúť Vianociam, aspoň v týchto dňoch, odporúčame nový nemecký seriál z produkcie Netflixu – Dark. Ide o poriadne mysteriózny kúsok, ktorý rozhodne stojí za pohľad. Keď už sme pri Netflixe a internete, spomenuli sme ho aj v našom tohtotýždňovom názore o hraniciach internetu.

Rozptýliť sa každý týždeň môžete aj pri našich kvízoch. Tentoraz si pre vás Nikola pripravila rozmazané tváre slovenskyćh hercov. Dokážete ich identifikovať?

Nakoniec vám aj tak uštedríme jednu vianočnú. Ale troška z opačného pohľadu. Čo vás na nich najviac hnevá či vytáča? Pokúsili sme sa to zhrnúť do desiatich bodov.

 

Odporúčame