Domov » Všetky » Lifestyle » Ste pár, no nebývate spolu? Týchto 6 problémov poznajú všetci mladí milenci

Ste pár, no nebývate spolu? Týchto 6 problémov poznajú všetci mladí milenci

#Každý vzťah prechádza určitými fázami vývoja. Ak sa však dostanete do obdobia, keď ste párom, no spolu ešte nebývate, tieto problémy vám budú určite dôverne známe.

1. Kabelka bude primalá

Najbežnejšia súčasť dámskej kabelky? Čisté spodné prádlo a zubná kefka. Neskôr kabelku vymeníte rovno za menšiu cestovku a po čase budete chodiť k nemu rovno s kufrom, pretože ženy potrebujú množstvo „podstatných“ vecí, bez ktorých sa nedá fungovať. Naopak, on príde maximálne tak s kefkou na zuby.

Milano-Torino🚆 #girl #metro #luggage #milano #torino #karolinameschino

A post shared by KAROLINA MESCHINO🇮🇹🇱🇹 (@karolinameschino) on

2. Z jeho trička sa stane pyžamo

Miláčik, zabudla som si pyžamo…môžem spať v tvojom tričku? U pánov je to o čosi jednoduchšie, zo spodného prádla sa stane multifunkčné oblečenie.

Especialmente hoje, estamos aqui no @estudiocosmo ! Venha escolher seu pijama do fim de semana! Rua Farrapos, 145 – Londrina!

A post shared by Anotheroom – Cool Pajamas (@anotheroom_) on

3. Mužský „poriadok“

Ak si chcete niekde uňho sadnúť, musíte všetky jeho veci dať bokom. Pohľad na ten neporiadok vás však stále rozčuľujete a tak sa povinnou rutinou stane to, že mu upracete. A povedzme si na rovinu, ktorému mužovi by sa to nepáčilo?

4. Trošku iná hygiena

Vaše obľúbené sprchové gély s vôňou kokosu, ovocia či s obsahom takej či onakej arómy už nemáte po ruke. Uňho si musíte vystačiť s pánskou vôňou. Problém však nastane v opačnom ponímaní. Doteraz sa nenašla žiadna konkrétna odpoveď, prečo má väčšina mužov problém s dámskymi sprchovými gélmi. Za spoločnú sprchu to však rozhodne stojí.

5. Kto pripraví raňajky?

Ten trápny moment, keď neviete, či sa o jedlo máte postarať vy alebo váš partner.

6. U koho je voľno?

Dilema, či budete uňho alebo u nej? Koniec koncov, všetko závisí od toho, kto má doma „čistý vzduch“.

Autor: #Marcela