Čis T dal facku Frayerovi Flexkingovi (VIDEO)

Tak toto je niečo, čo chcete vidieť. Už 27.decembra je na programe boxerský galavečer, ktorého súčasťou bude aj niekoľko slovenských rapperov. A ako vidíme už teraz, medzi jednotlivými aktérmi to bude poriadne iskriť. O napätie sa aktuálne postaral Čis T, ktorý tvárou v tvár Frayerovi Flexkingovi vlepil facku.

Čis T, alebo ak chcete, Čistychov, bude na konci decembra bojovať v boxerskom zápase proti Frayerovi Flexkingovi. Jedná sa o stret rapových generácií, pričom obaja chalani sú veľmi zaujímaví a ich vzájomný duel rozhodne nebude nudiť.

Jemnú ochutnávku toho, ako to medzi nimi bude vyzerať, sme mohli dostať už včera počas stare-downov, kde to iskrilo zrejme viac, ako by sa očakávalo. O rozruch sa postaral Čis T, ktorý vyslovene otcovsky dal facku svojmu mladšiemu súperovi.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @rytmusking

Medzi Čistychovom a Frayerom Flexkingom to poriadne vrelo, ale nebudeme si klamať, toto majú fanúšikovia bojových športov radi. Ako ale bolo vidieť, Frayer bol zľahka prekvapený z toho, čo prišlo.

Tento galavečer prinesie aj súboje ďalších rapových aktérov, Moloch Vlavo si to rozdá s barberom Lakym Royalom, rapová ikona Rytmus nastúpi proti profesionálnemu MMA fighterovi Gáborovi Borárosovi.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Čis T (@cistofficial)

Z tohto je jasné jediné, ak si niekto myslel, že na konci decembra sa budeme nudiť, opak bude pravdou. Kombinácia bojových športov a rapu je niečo, čo je v tejto dobe dosť aktuálne. Máme sa na čo tešiť.

Photo credits: Čis T, Frayer Flexking, koláž, IG

Odporúčame