Chio vie, čo robil zle: V songu „Panter“ otvára dušu (VIDEO)

Chio opäť ide tvrdo. (Zdroj: IG/chio_flex)

#Napísali sme to už neraz, napíšeme to opäť: Chio si zaslúži viac priestoru a pozornosti. Tento chalan, ktorý si neberie servítku, na nič sa nehrá a všetko, čo má na srdci, vrhne do hudby. Aktuálne prezentuje song „Panter“ a my vám ho ponúkame.

Chio sa poučil z minulosti

Na Chiovi cítiť, že sa poučil zo svojej minulosti, ktorá nebola vždy práve pozitívna. „Nemusíš mi pripomínať, ako som si prepil polovicu výplat.“ Track „Panter“ je plný podobných silných myšlienok. „Chceli zo mňa príkladného syna, ja som chcel viac, preto som vynikal.“ Asi je zbytočné o tom písať ďalej, poďte si to rovno pustiť.

Doslova bojový flow, výborný prejav, kvalitná lyrika a text plný životných skúseností, ktoré otvárajú oči. O produkciu sa v tomto prípade postaral FARIZEY. Môžeme konštatovať, že Chio si razí svoju cestu nahor. Ak vydrží tempo, ktoré nastavil, budeme o ňom počúvať na pravidelnej báze. Nebudeme si klamať, vzhľadom na to, ako sa snaží presadiť kvalitným rapom, mu úspech doprajeme.

Lóve zo dňa na deň, lovím ako hunter

Nebudeme si klamať, vzhľadom na to, ako sa snaží presadiť kvalitným rapom, mu úspech doprajeme. Každopádne, uvidíme, čo v jeho podaní prinesú ďalšie mesiace. Niečo nám hovorí, že o ňom budeme počuť.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame