Chceš počúvať Separa pravidelne? Možnosťou je Clubhouse

Stále viac a viac silnejú hlasy, že čo sa slovenského rapu týka, toto môže byť Separov rok. Jeden z najúspešnejších interpretov našej scény za poslednú dekádu, je pravdepodobne aktívnejší ako kedykoľvek predtým. Objavuje sa v rozhovoroch, tvorí novú hudbu, pripravuje ďalšie a ďalšie skladby a najnovšie objavuje zákutia zatiaľ neprebádaného sveta novej sociálnej siete menom Clubhouse. 

Clubhouse je nova sociálna sieť, ktorá je založená na rozprávaní, zabudnite na instagramové fotografie, facebookové statusy, krátke twitterovské vyjadrenia či rýchle tiktokové videá. Clubhouse je o vyjadreniach, debatách, vážnejších aj humornejších, so známymi aj menej známymi ľuďmi. A aktuálne je táto nová sociálna sieť stále pomerne lukratívnou záležitosťou, pretože sa tam dá dostať len prostredníctvom pozvánky od niekoho iného. A vy ako nový užívateľ máte dve pozvánky, ktoré môžete posunúť ďalej.

Prečo to ale píšeme? Často čítame v komentároch, že ľudia by chceli vidieť viac Separovej hudby, viac jeho vyjadrení či rozhovorov. Skrátka, baví ich a radi ho sledujú. Preto je možnosťou Clubhouse, ak ho majú, respektíve plánujú sa k nemu pridať. Separ koncom minulého týždňa avizoval, že založí room, a teda miestnosť, kde bude s ostatnými diskutovať a okrem toho aj odpovedať na ich otázky. Ako následne písal vo svojich IG stories, malo to úspech a vyzerá to tak, že v rôznych debatách ho uvidíme častejšie.

Evidentne ho tento formát baví, ale nie je jediny, objavuje sa tam napríklad aj hypeman Osťo či ďalší ľudia zo slovenského, českého či svetového rapu. Na nedostatok Separa sa ale ľudia teda sťažovať nemôžu, člen DMS je v debatovaní preborníkom, pričom nemá problém konverzovať na úrovni aj s ľuďmi, ktorých osobne nikdy nevidel. Autenticita, prirodzenosť a nečudo, že ho priaznivci majú radi, aj keď ho možno práve nepočúvajú tak často ako niektorí iní. Ak teda máte možnosť získať pozvánku a radi sa rozprávate, Clubhouse je niečo, čo zaujme aj vás.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
SpecialBeatz a Rytmus na tracku „Vizionár": Zdroj motivácie, ktorý potrebuješ?

Foto: Separ, Separ profil na Instagrame

Odporúčame