Prečo sú Young Thug a Gunna nebezpeční pre verejnosť?

Young Thug a Gunna majú poriadny problém. Známe rapperské mená boli zadržané v americkej Atlante za vydieranie. Aby toho nebolo málo, sú považovaní za osoby, ktoré sú nebezpečné pre verejnosť. Predovšetkým prvý menovaný.

Young Thug a Gunna si zavarili

Atlantský rapper Young Thug je spoluzakladateľom násilníckeho pouličného gangu, ktorý je obvinený z viacerých vrážd, vykrádačiek áut a vydierania. Okrem toho, gang svoju aktivitu pravidelne propaguje na sociálnych sieťach a v songoch, čo ho v konečnom dôsledku taktiež dostalo pod drobnohľad polície.

Aktuálne Young Thug čelí obvineniam z vydierania, pričom v celej veci je namočený aj jeho kamarát a kolega Gunna. Taktiež ďalších 26 mien, pričom obvinenie, ktoré vyšlo v štáte Georgia v polovici mája má až 88 strán. Cieľmi na vydieranie mali byť vysoko postavení americkí rapperi. Odvtedy sa záležitosť pohla, ale dvojica interpretov si ani zďaleka nepolepšila.

Momentálne sa rieši najmä to, že Young Thugovi nebolo umožnené byť stíhaný na slobode. Súd vyhodnotil, že je nebezpečný nielen pre spoločnosť, ale aj pre svedkov, ktorí v danom prípade sú. Obvinenia sú početné a zavážné, preto sa ani neočakáva, že celkový rozsudok príde v dohľadnom čase.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rap by RAPTV (@rap)

Či už Young Thug alebo Gunna si poriadne zavarili, pretože miesto tvorby novej hudby a koncertov musia riešiť problémy so zákonom. I keď, objektívne vzaté, v rap game, predovšetkým v USA, dvojnásobne v Atlante, platí, že keď sa ako interpret nezapletiete do kriminálnej činnosti, ako by ste ani neexistovali.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: ExclusiveAccess/REX/Shutterstock

Odporúčame