Erik Tresor je pripravený byť kráľom slovenského rapu. Budúcnosť našej scény?

Každý by chcel byť úspešný. To je jednoducho fakt. Ak niekto byť úspešný nechce, tak pravdepodobne ani nebude. Úspech, aby bol dlhodobý, je potrebné si vydrieť. Neudeje sa to len tak za noc, ak rýchlo zasvietite, môžete rýchlo zhasnúť a nemusíte to ustáť. Nasledujúce riadky budú o Erikovi Tresorovi a jeho tracku Champion. Tento mladý slovenský raper je pripravený. Pripravený preraziť na slovenskom rapovom nebi a stať sa jednou z hlavných hviezd.

Track CHAMPION od Erika Tresora vyšiel v úvode tohto mesiaca, ale vzhľadom na to, že sa vo veľkom riešili albumy Dameho 100RY a Majka Spirita Artist, priznávame, že sa na tento track zľahka zabudlo. To je ale chyba, skladba Champion je totiž motivujúca a má dostatočne hlboký text na to, aby zaujala aj vás.

Erik Tresor je pomerne neopozeraný raper, o ktorom ste mohli výraznejšie počuť na Separovom albume OG, kde sa objavil a rozhodne sa nestratil. V tracku Champion, ktorý je doprevádzaný kvalitným videoklipom sa Erik Tresor vyjadruje o tom, že pracuje na tom, aby si splnil svoje sny, aby prerazil a časom sa zaradil medzi najhlavnejšie postavy slovenskej rapovej scény.

Jeho rap baví, cítiť v ňom silnú emóciu a čo sa samotného hlasu interpreta týka, je ľahko zapamätateľný a dá sa rozoznať od iných, čo je v hudobnom priemysle veľmi dôležitá charakteristika. V tomto roku sme Erika mohli vidieť na niekoľkých zaujímavých skladbách, kde naznačil, že kvalitu rozhodne má a v neposlednom rade má aj veľkú chuť byť úspešný a nebojí sa pracovať.

Uvidíme, čo prinesú ďalšie dni, týždne a mesiace jeho kariéry. Myslíme si ale, že o ňom budeme počúvať pravidelnejšie.

Foto: Erik Tresor, profil na Instagrame

Odporúčame