Separ vs. Spirit! Poznáme dátum toho, kedy sa raperi pobijú

Konečne poznáme dátum boxerského zápasu Separ vs. Spirit! Kedy sa títo dvaja poprední slovenskí raperi pobijú?

Na tento zápas čakáme už od prvej Fight Night Challenge, ktorá bola koncom minulého roka! Dlho sa teda naskytala otázka, že kedy sa proti sebe postavia Separ a Majk Spirit. Aktuálne sme sa teda konečne dozvedeli dátum, kedy si to proti v sebe boxerskom ringu rozdajú ďalší poprední domáci raperi.

Fight Night Challenge 2 je za rohom

„Už teraz intenzívne pracujeme na udalosti Fight Night Challenge 2⃣, ktorá bude ešte veľkolepejšia ako bola prvá. Tešiť sa môžete nielen na zaujímavé mená, viac zápasov, nové miesto konania a vyriešený stream, ale aj na bonusy večera,“ zverejnili organizátori eventu na svojom Instagrame začiatkom marca.

Separ a Spirit sa stretnú v boxerskom zápase už 3. júna a miestom tohto stretnutia sa stane bratislavské Národné tenisové centrum. Zápas Separa a Spirita bude samozrejme hlavným zápasom večera, pričom sa pravdepodobne môžeme tešiť aj na ďalšie silné mená, ktoré si to v daný dátum spoločne v ringu rozdajú. Nejaké špekulácie sa už začali objavovať, koho tipujete vy? Pokojne nám môžete dať vedieť do komentárov!

Počas prvej Fight Night Challenge bol hlavným zápasom večera súboj Rytmusa s Gáborom Borárosom, ale proti sebe sa postavili aj ne-fighteri ako Čist T a Frayer Flexking alebo Laky Royal a Moloch Vľavo.

 

Odporúčame