Chceš byť súčasťou Separovho videoklipu?

Separ cez víkend spustil predpredaj svojho tretieho sólového albumu menom OG a v sobotu zároveň zverejnil na YouTube snippet, ktorý pozretiami trhá hitparády. Okrem toho tento populárny raper uviedol v spolupráci s Fun Rádiom výzvu, ktorá určite zaujme aj teba.

Najnovšie sa prihovoril svojim priaznivcom na profile na sociálnej sieti Instagram. Mám z toho celého veľmi dobrý pocit a touto cestou sa vám chcem poďakovať, za tú silu, čo ako celok už dlhé roky máme.“ Faktom je, že Separova základňa fanúšikov patrí na Slovensku aj v Českej republike medzi najväčšie a najvernejšie. „Zase ste ukázali, že napriek situácii, ste vždy pripravení podporiť ma. Chcel by som vám pripomenúť prebiehajúcu výzvu, ktorú možno niektorí ani nezachytili.“

„Vo Fun Rádiu je nasadená skladba Všetci za jedného, kde je na spolupráci Tina. Chceli by sme, aby ste sa zapojili do výzvy a vždy, keď budete počut tento track, natočili na telefón (najlepšie na šírku) video, kde budete spievať alebo rapovať túto vec, alebo len „niečo robiť“. Čo, to necháme na vás, potom to video pošlite na vsetcizajedneho@funradio.sk. Nakoniec z toho zostriháme klip na túto skladbu, v ktorom sa veľa z vás nájde,“ predstavuje Separ zaujímavú formu tvorenia klipu, ktorá je predovšetkým v tejto dobe veľmi vítaná.

„Aby ste nemuseli čakať celý deň pri rádiu, URČITE budete túto skladbu počuť každý deň o 16:50 na Funku. A čo ty, podporil si už album?“zakončil Separ svoj príspevok o aktuálnych informáciách. Z toho, čo zatiaľ vieme, album OG bude veľká paráda a môžeme sa len a len tešiť na to, keď ho budeme môcť počúvať.

Foto: Separ, profil na Instagrame

Odporúčame