Calin púta novým singlom: Ďalší dôkaz, že patrí k špičke!

Český rapper Calin ponúka svojim fanúšikom ďalší song. Vypočuť si aktuálne môžete singel „Santé“. Táto skladba je dôkazom toho, že o Calinovi môžeme právom hovoriť ako o jednom z TOP interpretov v CZ a SK rape.

Calin patrí medzi špičku

Ak by niekto pochyboval, či je Calin medzi českou rapovou špičkou, tento song je ďalším dôkazom toho, že to tak naozaj je. Nesmierne talentovaný chalan pokračuje na svojej ceste, v ktorej sa neustále posúva dopredu. Účasť v zoskupení rychlí kluci mu vynikajúcim spôsobom sedí. Cítiť z neho rozhľad a pohodu.

Skladba „Santé“ je aktuálne dostupná na video platforme YouTube. Vypočuť si ju môžete aj na streamovacích platformách ako Spotify či Apple Music.

Song narapoval Calin, pričom pričinil sa aj o hudbu, kde ho doplnil D.Kop. Spomínaný chalan zaobstaral na „Santé“ aj mix a master. Ľuďom sa tento track páči. V komentároch môžete nájsť názory o tom, že Calin patrí medzi špičku toho, čo môžeme v našich končinách počuť. Taktiež o tom, že rychlí kluci tvoria v uplynulom období vyslovene neuveriteľné skladby.

Bude ťa zaujímať: Si fanúšikom rapu z Českej republike? Naši západní susedia prišli s jedinečným projektom. V októbri vychádza v ČR kniha o českom rape. O tomto projekte sa viac dozvieš po kliknutí na náš web

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Calin

Odporúčame