Čaká nás Hollywood: Radikal Chef vo videoklipe dokazuje, prečo patrí k špičke

Radikal Chef pokračuje v tom, čo mu dlhodobo ide dobre – v dostávaní fanúšikov do varu. Po tom, čo zverejnil na streamovacích platformách svoj nový album SLOVENSKÝ HOLLYWOOD, pomaly, ale isto, púšťa jednotlivé tracky aj na video portál YouTube. Aktuálne zverejnil skladbu ČAKÁ NÁS HOLLYWOOD, ktorá získava od prvých momentov veľmi veľa ohlasov. A niet sa čo čudovať, Radikal Chef opäť získal pozornosť, ktorú si dozaista zaslúži. 

Ak ste album SLOVENSKÝ HOLLYWOOD zatiaľ nepočuli, určite by ste to mali zmeniť, pretože si dovolíme tvrdiť, že Radikal Chef publikoval skutočne kvalitné CD, na ktorom si každý príde na svoje. Môžeme vám prezradiť, že práve tento hudobný projekt bude ďalším, ktorý si rozoberieme v našej pravidelnej rubrike NA PRVÉ POČUTIE. Bude to už čoskoro, takže nebudete musieť dlho čakať.

Radikal Chef pokračuje, ako píšeme v samom úvode, v hypeovaní fanúšikov pred tým, ako bude opäť možné sa vidieť naživo na live podujatiach, nech už to budú koncerty alebo festivaly. Teraz sme svedkami skladby ČAKÁ NÁS HOLLYWOOD, ktorá dostáva aj videoklip a môžete ju nájsť na YouTube kanáli FCK THEM. Opäť môžeme hodnotiť, že po rapovej a lyrickej stránke predviedol Radikal naozaj výborný výkon, pričom k tomu dodajme spomínaný videoklip, ktorý zapadá do deja a veľmi dosť vyjadruje myšlienku albumu, ktorou je prežívanie hollywoodskeho života v slovenských končinách.

O hudbu sa postaral Zane98, o ktorom možno ešte veľa ľudí nevie, ale bude len pre váš prospech, ak si tento nickname zapamätáte. Dodajme, že o mix a master sa v tomto prípade postarali Dufus & Masifsound. Video mal pod palcom Patrik Soldan. Radikal Chef otvorene ukázal, že je rapperom prvého sledu prinajmenšom v našich končinách a myslíme si, že s ďalšími trackmi, ktoré zverejní, bude jeho hviezda v SK a CZ rap game svietiť ešte jasnejším spôsobom. Koniec koncov, či to tak bude, je vyslovene na ňom.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Boy Wonder ponúka vizuál k songu „Lieky". Blíži sa trojnásobný krst

Foto: Radikal Chef, Radikal Chef Instagram

Odporúčame