KRIMAN nezastavuje, ale šliape na plyn: Ďalšia skladba je von – NEW DAY

Nehovorte nám, že neviete, kto je KRIMAN. Tento chalan na sebe pracuje prakticky vo dne v noci a i keď v roku 2019 nie je jednoduché zaujať, pretože raperov a rôznych štýlov je skutočne nadmieru veľa, on sa o to snaží. Vie, že potrebuje byť aktívny, po disse na Bokiho pridáva novú skladbu.

Nebudeme zbytočne okolo toho celého písať, toto je skladba NEW DAY, zatiaľ najaktuálnejšia KRIMANOVA tvorba, ktorú by si si mal vypočuť aj ty.

Kriman v spolupráci s Black Rose Beatz hovorí o tom, že v každom novom dni, ktorého sa dožijeme sa môže stať niečo, čo nás navždy zmení. Netreba sa pred ničím skrývať a brať to, čo nás postretne.

Sklamanie? Sklamanie je súčasťou života. Kriman nič neľutuje a chápe, že to, čo sa stalo, ho priviedlo tam, kde je teraz. Keď sa započúvate do tejto skladby, budete zrejme rozmýšľať nad svojou minulosťou, ale aj prítomnosťou a budúcnosťou.

Ako hovorí Kriman – hlavu hore, predsa ešte nie je koniec. Žijem ako môžem – s týmto sa dá jedine súhlasiť. Netreba vešať hlavu, ani keď sa momentálne nedarí, pretože jedna minúta, sekunda, moment môže všetko navždy zmeniť.

Robte, po čom túžite a nebojte sa vyjsť zo svojej komfortnej zóny. Nikdy totiž neviete, čo vás tam môže postihnúť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *