Boy Wonder ponúka vizuál k songu „Lieky“. Blíži sa trojnásobný krst

Boy Wonder tento rok vydal dlho očakávaný hudobný projekt Jeseň 2015. Ten sa nám veľmi rýchlo dostal pod kožu, pretože Wonderove texty majú prvotriednu hĺbku. Teraz si môžete pozrieť videoklip k songu „Lieky“, na ktorom sa objavuje aj ďalší slovenský rapper Martin Matys.

Boy Wonder a Martin Matys idú do hĺbky

Boy Wonder feat Martin Matys, to je kombinácia, ktorú fanúšikovia slovenského a českého rapu dozaista oceňujú. Skladbu „Lieky“ si ľudia obľúbili, pričom v nej zaznie veľmi veľa právd. Teraz sme sa dočkali vizuálu, ktorého autorom je Dmytro. Viac sa o ňom môžete dozvedieť na jeho profile. Celkovo, tvorba Boya Wondera a aj Martina Matysa v sebe skrýva odkaz a hĺbku. To sú prvky, ktoré sú v rape nesmierne cenné. A nemalo by sa na ne zabúdať.

Patrí sa dodať, že beat zaobstaral Jose Baierl, o mix a master sa postarali ľudia z Gaex @ Gargle & Expel studio. A čo grafika? Kate Bohemia, ak si zvedavý, klikaj sem. Tvorcovia píšu, že nový klip z albumu Jeseň 2015 je predzvesť trojnásobného krstu albumu, ktorý sa chystá v Prahe, v Brne a v Bratislave.

Toto vás bude zaujímať: Čo sa stane, keď sa objaví rapperská hviezda v seriáli z produkcie Marvel Studios? Pre lepší zážitok pripájame aj video a vyjadrenie režisérky. Klikajte na tento odkaz.

Viac rapového odkazu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/BoyWonderSK, Instagram/ Martin Matys

Odporúčame