Bratislavu čaká kadernícky Oscar: Zlaté nožnice lákajú hairstylové talenty z celého Slovenska

Unsplash.com/Mikail Duran

Začiatok októbra odštartuje štýlovo a prvý jesenný vánok so sebou prinesie jedinečnú súťaž, v ktorej si zmerajú sily tie najšikovnejšie kadernícke a vizážistické talenty z celého Slovenska a Čiech.
Už 5. 10. 2018 sa totiž v bratislavskej Inchebe uskutoční 3. ročník prestížnej súťaže Zlaté nožnice. Tá sa v oblasti krásy radí medzi špičku profesionálnych súťaží, pretože dáva príležitosť ako začínajúcim, tak aj skúseným hairstylistom. Za celou myšlienkou spájať ľudí s rovnakou vášňou stojí mnohonásobný hairstylový majster Polat Elalmis, ktorý je rovnako aj zakladateľom súťaže Zlaté nožnice.

Samotná súťaž bude aj tento rok pozostávať zo štyroch hairstylových kategórií v témach ako dámsky trendový jesenný strih, komerčný svadobný účes, pánsky klasický strih – fade cut či klasický pánsky nožnicový strih. Vizážisti sa zasa budú musieť popasovať s témou „galaktická krása“. Pri hodnotení budú porotcovia dbať najmä na dodržiavanie bezpečnosti pri práci, techniku prevedenia, strih nožnicami, celkovú kreativitu a finálny styling.

Absolútny víťaz si za svoj výkon právom odnesie takzvaného „kaderníckeho Oscara” v podobe nožníc z pravého zlata, auto na mesiac od spoločnosti IMPA a pripravené sú aj ďalšie atraktívne ceny od partnerov podujatia.

Pre návštevníkov bude pripravený bohatý program, ktorým bude prevádzať sympatická Karin Haydu. A tešiť sa okrem toho môžete na workshopy od kliniky estetickej medicíny Envy, spoločnosti Inca collagen, L’Oréal či barbershopu Gentleman’s Word. Zlatým klincom programu budú hudobné vystúpenia, v ktorých sa predvedie raper Momo a spevák Tomáš Botlo.

Či už sa prihlásite ako súťažiaci alebo prídete podporiť svojho hairstylistu či vizážistu určite zažijete skvelý deň plný najrôznejších vlasových kreácií na svetovej úrovni, nabitú atmosféru a konkurenčný boj tých najlepších talentov.

Zdroj: PR článok
Odporúčame