Bratislava sa dostala na oblečenie: Ak si hrdý na to, odkadiaľ si, máš jedinečnú možnosť to dať vedieť vďaka outfitu

Bratislavský hrad

Ako dobre poznáš mestá na Slovensku? (Zdroj: Pixabay/Walkerssk)

#Inšpirácia je všade okolo nás. Tričká či mikiny s motívom svetových metropol ako New York, Londýn a Sydney nájdete takmer v každom obchode. Predlohou na oblečenie ale môže byť napríklad aj naša Bratislava, či blízka Praha a Budapešť.

Ak chceš nosiť na tričku či plátenke naše hlavné mesto alebo iné ikonické monumenty hlavného mesta Maďarska či Česka, máš jedinečnú možnosť. „Ak náhodou predsa len neviete, kde sa tieto lokácie v Bratislave, Prahe a Budapešti nachádzajú, môžete ich vyhľadať pomocou sprievodných súradníc,“ prezradil Boris Belluš, brand manažér zo slovenského Footshopu.

Súčasťou novej kolekcie je pätica tričiek v unisex veľkostiach, štvorica platených tašiek a štvorica kľúčeniek. Všetky produkty sú dostupné v čiernej farbe, ktorá sa u zákazníkov teší dlhodobo najväčšej obľube. „Dá sa povedať, že celá táto kolekcia vznikla tak trochu omylom. Pôvodne sme tieto návrhy mali pripravené len pre účel „uniforiem“ našich zamestnancov na predajniach, aby týmto spôsobom reprezentovali značku a svoje mesto. Nápad sa však páčil natoľko, že sme si povedali, prečo veci nespraviť dostupné aj pre našich zákazníkov. Ku klasickým tričkám sme pridali tašky a prívesky a kolekcia bola na svete,“ prezradil Martin Březina z Footshopu.

Ak si hrdý na to odkiaľ pochádzaš a chceš dať svetu najavo, aký je tvoj pôvod, tak táto kolekcia je presne pre teba.

Foto: Footshop
Foto: Footshop
Foto: Footshop
Odporúčame