Konečne?! Boy Wonder láka novým teaserom. Zapíšte si tento dátum

Nebudeme si klamať, niektorí fanúšikovia slovenského rapu si už začínali myslieť, že Boy Wonder svoj nový album už asi nikdy nevydá. Môžeme konštatovať, že právom. 

To je ale minulosť, rok 2022 je rokom, kedy Boy Wonder, jeden z najoriginálnejších rapperov našej scény, vydá nový hudobný projekt.

Sedem rokov čakania

Môže to znieť absurdne, ale Wondie svoj nový projekt oznámil už na jeseň 2015. Keď si spomenieme, čo sa dialo v roku 2015, je to až šialene dávno.

Barcelona s Messim, Neymarom a Suarezom vyhrala Ligu majstrov, Chicago Blackhawks s Mariánom Hossom ovládlo NHL, LeBron ešte hrával v Cavaliers, vyšla legendárna vyše 11-minútová hymna k HHŽ a premiéru v kinách mala nová marvelovka Avengers: Age of Ultron. Myslíme si, že to pre predstavu stačí, no nie?

Boy Wonder je konečne späť!

Teraz už presne vieme, že 1.3.2022 Boy Wonder vydá na YouTube prvý klip k novému albumu a spustené budú aj predobjednávky CD a vinylu. Čakanie je teda, takmer na konci.

Dozvedeli sme sa to v novom teaseri, ktorý nás má navnadiť na projekt Live z planéty Zem 3. A môžeme konštatovať, že navnadení skutočne sme. Wondy totiž vie ako zaujať, jeho bars majú silu a zvláštnu energiu, ktorá vás v momentoch núti počúvať ďalej.

Necháme sa preto prekvapiť, čo si pre nás prichystal. Po toľkých rokoch to, dúfame, bude skutočne veľká paráda. Dodajme, že o video teaser sa postaral Adam Mogyorosi.

Čítaj ďalej: Mal iba 31 rokov. Umrela veľká postava britskej hudby

Photo credits: Boy Wonder, IG

Odporúčame