Bizarné príbehy výhercov jackpotu: Milionármi sa stali na záchode, ale aj pri pečení!

Zdroj foto: Getty Images

Zdroj foto: Getty Images

#Priznaj sa, určite si aj ty sníval aspoň raz o tom, že vyhráš riadny balík. Nie je na tom vôbec nič zlé, veď kto by nechcel mať na svojom konte poriadne tučnú sumu. A niektorí ľudia veru prišli k peniazom naozaj nečakane. Lepšie povedané v situácii, v ktorej by im to ani náhodou nenapadlo.

Piekol pizzu a stal sa boháčom

Istého Nemca z Dolného Saska prepadol večer po príchode z práce hlad, a tak sa rozhodol upiecť si doma pizzu. Povieš si, že na tom nie je absolútne nič zaujímavé. Súhlasíme. Tento muž si však čakanie skrátil hraním online herného automatu, a zatiaľ čo sa mu v rúre piekla večera, vyhral neuveriteľný jackpot v hodnote 3,5 milióna eur. „Zostal som ako obarený, s manželkou sme tomu ani neverili. Na chvíľu nás to úplne paralyzovalo,“ priznal výherca, ktorý chcel pred médiami zostať v anonymite. Stavil pritom iba niečo vyše dvoch eur. Tomu sa povie naozaj efektívne využitie času.

Najšťastnejšia prestávka v živote

V ďalšom prípade hrá hlavnú úlohu britský stavebný robotník, ktorého deň sa v ničom nelíšil od tých ostatných. Až do momentu obednej prestávky. Počas nej sa rozhodol zabaviť s mobilom v ruke a skúsil si zahrať online herný automat s názvom Loot’en Khamun. Zrazu takmer omdlel. V roku 2017 totiž dokázal vyhrať zrejme najväčšiu jednorazovú výplatu v online kasíne – 3,8 milióna libier. „Bol som v absolútnom šoku, vôbec som si neuvedomoval, že to je skutočnosť,“ opísal svoje dojmy. Mimochodom, v online kasíne si môžeš zahrať legálne aj na Slovensku. Na výber máš nielen z vyše stovky hier, ale ešte k tomu môžeš dostať aj zaujímavý bonus.

Tušil niečo domáci miláčik?

Príbeh zo Švédska je dôkazom toho, že vždy nevyhrávajú len muži. Ida nemohla zaspať kvôli svojmu psovi, ktorý ju neustále budil. Akoby mal nejakú zvláštnu predtuchu. Táto dáma síce oči nezažmúrila, ale popri pozeraní televízie si v noci zahrala hru v online kasíne. Zrazu sa dostala do bonusovej hry a jej konto bolo v zlomku sekundy o 1,3 milióna švédskych korún (približne 123-tisíc eur) plnšie. To však zistila až o chvíľu, pretože pôvodne si myslela, že vyhrala iba 131 korún, čo je necelých 13 eur. „Ihneď som volala svojmu priateľovi, ale ten mi povedal, aby som prestala klamať. Tak som mu poslala snímku obrazovky,“ dodala so smiechom.

Príbeh zo záchoda hodný filmu

Milionár sa z teba môže stať aj na toalete. Svoje by o tom vedel povedať švédsky hráč Andrej. Okrem vykonávania potreby hľadel aj do mobilu a venoval sa hre Divine Fortune. V tom čase 25-ročný mladík si potom chcel vyplatiť svoje výhry z predošlých hier, lenže jeho chuť pokračovať bola silnejšia. Stačil jeden jediný ťuk a na jeho účte pristál jackpot v hodnote 1,6 milióna švédskych korún, čo je v prepočte 152-tisíc eur. „Okamžite som sa dal dokopy a s krikom som utekal za rodinou so slovami, že som práve vyhral jackpot. Až po pár minútach si uvedomili, že naozaj hovorím pravdu,“ spomínal šťastný výherca na najkrajší deň v živote.

Zdroj foto: Getty Images
Zdroj foto: Getty Images

Nikdy nevieš, kde sa šťastie usmeje na teba

Aj ty by si chcel zažiť podobný príbeh a vyhrať jackpot? Jediné, čo by si mal pre výhru urobiť, je vyskúšať šťastie v hre. Môžeš tak spraviť napríklad v licencovanom slovenskom online kasíne eTIPOS.sk, v ktorom si môžeš vybrať zo zaujímavej ponuky – od automatov, rulety, blackjacku po lotérie s jackpotmi až do 90 miliónov eur. A možno to osud zariadi tak, že sa aj ty dočkáš prekvapenia tam, kde by si ho vôbec nečakal.

ZISTIŤ VIAC O ONLINE KASÍNE

Zdroj foto: Getty Images
Zdroj foto: Getty Images

Advertoriál pripravený v spolupráci so spoločnosťou Tipos.

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame