Bitman ako najväčšia boxerská hrozba medzi rappermi. Prečo sa ho boja?

Bitman si v slovenskej rap game urobil meno predovšetkým vďaka tomu, že dokáže rapovať naozaj rýchlo, pričom nepreženieme, keď napíšeme, že je pravdepodobne najrýchlejší spomedzi SK scény. Jeho skladby sú chytľavé a majú hĺbku. To v istom ohľade súvisí aj s ďalším odvetvím, ktorému sa tento chalan venuje – s bojovými umeniami. 

Bitman ako hrozba pre konkurentov? 

Ak Bitmana sledujete prostredníctvom sociálnych sietí, potvrdíte, že bojovým umeniam sa venuje dlhodobo. Je v tom naozaj skúsený a kvalitný, pričom okrem toho, že sa sám zdokonaľuje, venuje sa aj tréningom. Napríklad trénoval s rapperským kolegom Kalim. Bitman vie, čo robí, má to v hlave upratané, čo koniec koncov cítiť aj na jeho rapovej tvorbe. Bojové umenia totiž nie sú iba o fyzickej stránke, ale aj o tej psychickej.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bitman Shaolin (@bitman_official)

Možno si poviete, prečo sme teda Bitmana ešte nevideli v rámci Fight Night Challenge, kde proti sebe v ringu nastupujú slovenskí či českí rapperi? Dôvod je prostý a dokonale ho vystihol v nedávnom vyjadrení Erik Tresor. S Bitmanom nikto nechce ísť do ringu, pretože je jednoducho príliš dobrý. Ak by nastúpil proti komukoľvek z CZ či SK rap game, s veľkou určitosťou by vyhral. Pričom, nikto nechce ísť do zápasu s tým, že pravdepodobne bude odchádzať ako porazený. Porazený a ešte k tomu aj poriadne dobitý alebo po nepríjemnom KO.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bitman Shaolin (@bitman_official)

Box, nielen rapperov, ale celkovo celebrít, je vo svete veľkým boomom. Je to trend, ktorý bude pravdepodobne ešte istý čas pokračovať. Sledovať to môžeme aj v našich končinách, kde už do ringu či klietky dávno nenastupujú iba profesionálni športovci. Nepochybujeme o tom, že Bitman by napríklad na Fight Night Challenge priniesol zaujímavú šou. Nielen šou, ale aj kvalitu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bitman Shaolin (@bitman_official)

Keď ale Erik Tresor chlapsky priznal, že by proti nemu nemal reálnu šancu, tak nám v tejto chvíli neprichádza na um meno, ktoré by do toho išlo. Ktovie, možno aj tento text prispeje k tomu, že sa súper pre Bitmana nájde. Jeho si totiž v boxerskom ringu vieme veľmi dobre predstaviť.

Mohlo by ťa zaujímať:  Rytmus vydal nadupanú novinku a pripravuje album (VIDEO)

A ozaj, aby sa nezabudlo na jeho prvotriednu rapovú rýchlosť…

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Bitman

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.