Rytmus vydal nadupanú novinku a pripravuje album (VIDEO)

rytmus

Tajomstvami opradený ďalší štúdiový album krstného otca slovenskej rapovej scény o sebe zase dáva vedieť. Aktuálnym náznakom je úvod do vizuálu jeho nového singla z rubriky „Štvrtky po polnoci“. K nemu Rytmus pripravil aj throwbackový vizuál. Čo člen Kontrafaktu prináša v novinke?

Nedávno sme od celého KF dostali pomerne vyhrotenú skladbu s názvom „Nemusíme“, pri ktorej bolo jasné, že chalani sa vo svojej aktuálnej tvorbe vracajú k tvrdšiemu prejavu. Ten je pre ich tvorbu určite veľmi charakteristický a v tracku „Nemusíme“ (s produkciou od Maiky Beatz) to iba podčiarkli.

Rytmus teasuje sólo album

Podľa ukážky na začiatku dnešného videoklipu sa objavuje teaser na spomínaný nový Rytmusov sólový album, na ktorý fanúšikovia čakajú už pomerne dlho. Avšak napriek veľmi vítanej rapovej atmosfére v trackliste chystaného projektu tento track nenájdeme. Rytmus sa v aktuálnej novinke vracia do minulosti, pričom porovnáva súčasnú generáciu s tým, ako to bolo pred rokmi.

Okrem tejto novinky sme zároveň od neho nedávno v rámci spomínanej rubriky dostali aj track „Vizionár“. Nebudeme vás však už viac zdržiavať, poďte si dnešnú skladbu dať spolu s nami!

A potom nám pokojne do komentáru hoďte názor, ktorý z Rytmusových posledných trackov sa vám páči najviac. O všetkom novom vás samozrejme budeme informovať medzi prvými. Pekný večer všetkým. A veľa peňazí. 

Odporúčame