Bez rešpektu za svojim cieľom. Nechaj sa týmto trackom nakopnúť aj ty!

Dirty 998

Víťazi si vždy idú bez rešpektu za svojim cieľom. Nechaj sa spolu s nami týmto novým trackom nakopnúť aj ty!

Jeho umelecké meno je Dirty 998 a svojou novinkou nakopáva českých i slovenských poslucháčov. Reč je o jeho novom klipe „Všechno jak má bejt“, ktorý do vizuálnej podoby priniesol silnú skladbu s ešte silnejším odkazom. Poďme sa na to spolu pozrieť!

„Všetko bude tak, ako má byť…“ odkazuje Dirty 998

Tento raper zo Stredočeského kraja si je plne vedomý svojej vlastnej cesty. Je odhodlaný šľapať si za svojím cieľom a tento pohľad na svet odovzdáva aj práve skrz rapovú tvorbu. Rapu sa venuje už od roku 2013, na svojom konte má dva mixtapy a všetko nasvedčuje tomu, že si pre nás chystá ešte mnoho ďalšieho.

Skladbu „Všechno jak má bejt“ produkoval Veysigz a o videoklip sa postaral Michael Maidr.

Nový album už túto jar!

Aktuálnym trackom to podľa všetkého iba začína! Už nasledujúci mesiac by sme sa od Dirtyho mali dočkať nového projektu, ktorý ponesie názov Stíny. To však určite nie je všetko, pretože Dirty 998 už zarovno s prípravami tohto albumu pracuje aj na ďalšom, pričom svoju podporu mu prejavila aj česká rapová legenda – Vladimir 518.

Cover /Photo David Kruliš

Prejavíš raperovi menom Dirty 998 svoju podporu aj ty? Jeho ďalšie novinky môžeš odsledovať, keď mu hodíš follow na jeho Instagram alebo budeš sledovať jeho Facebook.

(SPONZOROVANÝ ČLÁNOK)

Odporúčame