Separ a Boyscoutgotheat sú lepší ako ty: Toto je svetový level rapu

Boyscoutgotheat ft. Separ (Zdroj: YouTube/DMS Records)

#Vieme, že Separ neustále posúva latku slovenského rapu. Nejak-tak sme si na to v uplynulých rokoch zvykli. Ale song „Better“, v ktorom sa aktuálne objavuje, nám aj tak odj.., prepáčte, odpálil dekel. Po boku člena DMS sa predstavil chalan menom Boyscoutgotheat. Tento track nebudete vedieť vypnúť.

Separ a vysoká škola rapu

Skladbe „Better“ pribúdajú views na YouTube neskutočne rýchlym tempom. Niet sa čo čudovať, je to neskutočný oheň, nech už sa na to pozeráme z akejkoľvek strany. Track začína pútavým beatom, ktorého autorom je PaySeyko808. Hudba si nás postupne pripraví na to, čo príde potom. Udiera drop a…

….Boyscoutgotheat spúšťa anglickú slohu, v ktorej sú jednoznačné drillové prvky, pričom, ak počúvate zahraničný rap, tak potvrdíte, že tento chalan v sebe nesie veľkú dávku kvalitu. Drsný flow, silný prejav a do toho videoklip, od ktorého neviete odvrátiť zrak. Keď sme pri vizuáli, režírovali ho Michal Hala a Anna Pechová.

Druhá sloha patrí Separovi. Nechceme preháňať, ale toto je jedna z najlepších sloh, aké sme v jeho podaní kedy počuli. Perfektný flow, zmena tempa, lyrika ako z iného vesmíru a riadky, ktoré štípu viac ako decembrové mrazy.  „Chcete sa baviť, ale nie ja sa vami, vidím ti do hlavy, všetko, čo spravím, ti vadí,“ Separ sa hrá s textom, s hudbou, so všetkým. Ohýba rap tak, ako potrebuje, a kreuje ho do neuveriteľných levelov.

Člen DMS hovorí, že robí veci, ktoré niektorí nechápu, že je pre ľudí ako droga, a že jeho lyrika je vyslovene nechutná. Súhlas!  „Som lepší jak ty, môžeš sa aj zabiť.“ Skutočne, track „Better“ sa nám páči od prvej do poslednej sekundy a to sa teda nestáva často, pretože, aj keď interpretov radi a často chválime, na kvalite si dáme záležať.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Momo a P.A.T. riešia témy, ktoré nás trápia: Slovensko ako zlý seriál?

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Odporúčame