Barbora žije život plný luxusu: Známe značky, exotické dovolenky a to má iba 21 rokov!

Facebook/Fashioninmysoul/Voguehaus

#Ak niekto posunul prácu influencerky na najvyššiu možnú úroveň, rozhodne to je príklad nasledujúcej ženy. Barbora Ondráčková (21), známa predovšetkým ako fashioninmysoul si žije luxusným životom a patrične sa s tým chváli.

Útla Barbora, ktorá sa narodila v susednej Českej republike má život, ktorý jej závidí nejeden človek. Aktuálne žije v Nemecku, ale je natoľko rozlietaná, že doma takmer nikdy nie je. Barbora sa preslávila dokonalými fotografiami, ktoré zachytávajú najmä ju a luxusné módne značky. Aj vďaka tomu má na konte spolupráce so zvučnými menami ako Cartier, Dior, Chanel, Bulgari a mnoho ďalších. Jej štýl možno opísať ako jednoduchý a nadčasový. Preferuje najmä bezvzorové oblečenie, jednoduché strihy a výstredné farby by ste u nej tiež hľadali márne. Ako pozadie jej slúžia svetové metropoly alebo exotické dovolenkové destinácie.

Aj keď sa môže zdať, že je to život, ktorý by chcel každý, nie je všetko zlato čo sa blyští. Len si predstavte, že pôjdete na dovolenku a väčšinu času z nej strávite fotografovaním samej alebo samého seba, nehovoriac o nasledujúcich úpravách. Všetko musíte nachystať, aby sa zdalo, čo všetko si užívate a vzbudiť dojem dokonalého života. I preto sa Barbora stretla s kritikou napríklad od Nely Slovákovej, ktorá jej vytkla umelosť a falošnosť. Na jednom zábere s drahým šampanským boli totižto fľaše zatvorené i napriek tomu, že Barbora v ruke držala plný pohár. Alebo sa Barbora nechala odfotografovať vo vírivke s výhľadom na mesto, kyticou ruží a šampanským značky, ktorú daný hotel ani nikdy neponúkal.

Váš život by tak bol výrazne ovplyvnený neustálym online pripojením, naháňaním followerov, bublinou sociálnych sietí a chcením dokazovať niečo, čo ani nemusí byť pravda. Nehovoriac, že vaša práca by bola 24/7.  Stále sa vám to zdá byť také super? I napriek tomu sa môžete aspoň pokochať parádnymi zábermi od mladej Barbory.

https://www.instagram.com/p/BgydVJ5FDny/?taken-by=fashioninmysoul

Odporúčame