Separ a Pil C kryjú chrbát Alana Murina v tracku z nového albumu

Alan Murin predstavil nový album. (Zdroj: Instagram/alanmurin)

#Alan Murin sa rozhodol, že nám záver kalendárneho roka poriadne spríjemní.  Publikoval svoj debutový hudobný projekt, ktorý nesie názov TRUESELF. Aj keď sa Alan primárne venuje spevu, jeho prítomnosť v slovenskej rap game je neodškriepiteľná.

Alan Murin predstavuje album TRUESELF

TRUESELF je vonku. Ďakujem všetkým, ktorí pri mne stáli a pomohli mi vytvoriť tento debutový projekt plný skvelých umelcov,“ rozpísal sa Alan Murin na svojom profile na sociálnej sieti Instagram.  „Ďakujem za každý lajk, správu, zdieľanie, kúpu merchu alebo albumu,“ a následne menoval viacero mien, vďaka ktorým sa tento projekt mohol stať skutočnosťou. Vždy je pekné spomenúť ľudí, ktorí stoja pri vás. Nie nadarmo sa hovorí, že veľké veci nikdy nemôžete robiť sami.

14 skladieb a viac ako 41 minút hudby. To je, nazvime to, slušná nálož. Alan vie, po čom jeho fanúšikovská obec prahne, pričom na albume nachádzame naozaj songy, ktoré vás donútia rozmýšľať, ktoré vás rozhýbu, dajú vás do chillu, namotivujú, ale aj otvoria vaše duše. Žánrový rozsah je výrazný a široké spektrum umelcov poskytuje viacero rapových polôh a prístupov.

Na Alanovom debutovom albume nájdete mená ako Tina, Rytmus, Kali, Peter Pann, Momo, Ego či Celeste Buckingham. A ak ste už minimálne zrakom prebehli playlist, viete, že to nie je všetko.

Pil C, Separ a Alan? Wow!

Jednotlivé skladby samé o sebe ponúkajú pre poslucháčov silný zážitok. Jedna z nich ale predsa len vyčnieva. Dôvodom je kombo Pil C, Separ a Alan Murin. Trojica, ktorá znie spoločne výborne. Dokazujú to na songu „Testy“. A rovno si ho dajte aj vy.

Všetci traja sú rozdielni, ľudia aj interpreti. Ich spojenie je ale v momentoch priam balzamom na uši a na dušu. Okej, nechceme preháňať, ale tento feat naozaj patrí medzi veľké piliere albumu TRUESELF. Samozrejme, opäť píšeme, že je to do istej miery subjektívne, vás možno za srdiečko chytí iný song.

Samozrejme, celý projekt si musíme a musíte ešte podrobnejšie napočúvať, chce to nejaký čas, aby sa to dostalo výraznejšie pod kožu. Alan si zaslúži shout out, dal von projekt, ktorý je svieži, kvalitný a mieša karty na slovenskej hudobnej scéne.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame