Ako uspel najpočúvanejší raper v Česku? (VIDEO)

Ak čakáte, že tento text bude o Yzomandiasovi, Ektorovi, Viktorovi Sheenovi, Calinovi alebo Nik Tendovi, zrejme budete prekvapení. Najpočúvanejším raperom v Českej republike je totiž Redzed. Ako sa dostal na vrchol a čo stojí za jeho úspechom? Aj to sa dozvieš v aktuálnom rozhovore. 

Redzed a jeho cesta nahor

Redzed robí druh hudby, ktorý si buď zamilujete ihneď, alebo sa vám jednoducho páčiť nebude. Faktom ale je, že už dávno prekročil hranice Českej republiky a jeho skladby sú populárne aj na medzinárodnom fóre. Tvorí v anglickom jazyku, čo je pre neho devízou. Má osobitý štýl, ktorý vyjadruje svojský vibe.

Aktuálne sa predstavil v rozhovore O BLACK TALK pre ÓČKO, kde v takmer 45-minútovej debate hovoril o viacerých pútavých témach. Dozviete sa okrem toho aj to, ako sa dostal na vrchol, pričom veľmi dobre vidieť, ako rozmýšľa. V istých momentoch je to priam inšpiratívne. Nuž, posúďte sami.

Ak by ste neboli oboznámení s Redzedovou hudbou, skúste napríklad toto, jeden z jeho najväčších hitov.

Bude vás zaujímať: 24-ročný britský raper Central Cee si podmaňuje rap game. Nielen tú v UK, ale aj svetovú. Zamerali sme sa na jeho rast a na to, ako sa dostal medzi špičku. Nechýbajú jeho doterajšie TOP songy. Viac sa dozviete po kliknutí na toto miesto

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com/ÓČKO

Odporúčame