Vieš, ako si vybrať kvalitný účet? Toto ti na slovenskom trhu ponúka jediná banka

Mladá žena s mobilom v ruke.

Bankový účet by ti mal prinášať viacero výhod. Zdroj: Getty Images

#Bankový účet má dnes už takmer každý človek. Aj preto by si jeho vlastnosti rozhodne nemal podceniť. Čo všetko by mal obsahovať a ako postupovať pri jeho výbere? Ponúkame ti zopár užitočných tipov.

V modernej banke si ho otvoríš cez internet pár klikmi

Potrebuješ si založiť nový účet? Kvôli tomu v súčasnosti nemusíš ani opustiť svoju izbu, nieto ešte ísť priamo do pobočky. V každej modernej banke by si mal mať možnosť otvoriť si účet pohodlne cez internet, navyše iba pár klikmi. Ak si ho zakladáš a celý proces sa ti zdá náročný a pridlhý, mal by si spozornieť. Trendom totiž je, aby všetko išlo jednoducho. Pokiaľ to tak nie je, radšej skús inú banku.

Neplať, keď môžeš mať účet zadarmo

Aj ty platíš za svoj účet každý mesiac nejaký poplatok? Úplne zbytočne. Možno sa nad tým ani nezamýšľaš, keď ti tvoja banka pravidelne strhne za vedenie účtu zopár eur. Nezabúdaj, že  v dlhšom časovom horizonte to môže byť celkom vysoká suma. Ak si to prepočítaš na rok či ešte dlhšie obdobie, zistíš, že si si za to pokojne mohol kúpiť letenku na dovolenku či nové tenisky. Preto si vyber banku, ktorá ti dá účet zadarmo a navyše k nemu získaš čo najviac výhod.

Investuj či požiadaj o úver online

Kvalitný bankový účet by nemal slúžiť iba na prijímanie a odosielanie peňazí. Potrebuješ mať podrobný a zrozumiteľný prehľad o svojich financiách, chceš investovať, poistiť sa alebo dokonca požiadať o úver cez internet? To všetko by ti mal ponúkať tvoj účet, s ktorým môžeš ušetriť nielen peniaze, ale aj čas. Samozrejmosťou by mali byť aj výbery a vklady hotovosti v bankomatoch bez poplatkov.

Zameraj sa na trendové vychytávky

Chceš mať svoju banku stále poruke? Okrem vedenia zadarmo by mal tvoj účet obsahovať aj rôzne zaujímavé prvky a funkcie, ktorými sa líši od všetkých ostatných. Smart účet od ČSOB je navždy bez poplatku, podmienok a navyše ťa môže zaujať svojou aplikáciou. Tá je totiž skutočne výnimočná.

Žiadna iná banka na slovenskom trhu neponúka vo svojej aplikácii nebankové SmartSlužby+. Pohodlne a online si vieš kúpiť lístok na vlak či MHD (električenku), môžeš kdekoľvek a kedykoľvek zaplatiť za parkovanie a taktiež si odkladať bločky v prípade reklamácií. A to všetko v jedinej aplikácii.

Ako bonus môžeš získať až 100 eur či Apple Watch SE

Popri viacerých službách ťa ČSOB banka aj odmení. Teraz máš šancu získať na svoj účet až 100 eur. Založ si nový Smart účet najneskôr do konca júla a získaj počas najbližších mesiacov extra financie od ČSOB. Za využívanie apky SmartSlužby+ (ZSSK, IDS BK, ParkDots) aspoň raz do mesiaca získaš 10 eur mesačne do konca augusta, spolu môžeš získať až 40 eur.

Ak sa pripíše na tvoj Smart účet aspoň 400 eur mesačne a aspoň dvakrát počas trvania akcie, získaš ďalších 30 eur. Ak si do mesiaca od založenia Smart účtu zriadiš investovanie v minimálnej výške 15 eur a vložíš do fondov prvú investíciu, dostaneš na Smart účet 30 eur. Navyše až 9 klientov môže získať v žrebovaní hodinky Apple Watch SE.

Zistiť viac o Smart účte od ČSOB banky

Popri viacerých službách ťa ČSOB banka aj odmení. Zdroj: ČSOB.
Popri viacerých službách ťa ČSOB banka aj odmení. Zdroj: ČSOB.

Advertoriál pripravený v spolupráci s ČSOB.

Zdroj: Hashtag.sk/Advertoriál
Odporúčame