Ako sa za tri dekády zmenil vkus žien? Toto sú najsexi muži planéty podľa známeho magazínu

vancityreynolds, thehughjackman

#Majú charizmu, sú sexi a ich postavy prebúdzajú v nejednej žene hriešne myšlienky. Preto nie je prekvapením, že sa ocitli na titulke svetoznámeho magazínu People. Ten každoročne predstavuje rebríček najsexi mužov planéty. Väčšina tvárí vám bude známych, niektoré sa tam dokonca ocitli aj viackrát. Pozrite sa spolu s nami, ako sa za 27-ročné obdobie menil vkus žien. Z niektorých chlapov sú už „páni v rokoch,“ ale to im určite neuberá na charizme. Práve naopak. Kto je pre vás ten naj?

1990, Tom Cruise

Tento fešák sa preslávil nielen vzťahom s Nicole Kidman a kvalitnými filmami, ale raz za čas prezradí niečo o svojich skúsenostiach so scientológiou. Charizma mu však stále ostáva.

1991, Patrick Swayze, 1991

Tento nezabudnuteľný hrdina Hriešneho tanca nás opustil pred 7 rokmi, no napriek tomu stále chytá za srdce ženy, ktoré ho nikdy neprestanú milovať.

1992, Nick Nolte

Tento pán má dnes už 76 rokov, generácia našich mám však naňho nedá dopustiť.

1995, Brad Pitt

Brad je v kurze už niekoľko rokov. A určite sa jeho kariéra krásavca nekončí. Práve naopak.

1996, Denzel Washington

Všetci starneme. Na (ne)šťastie ani Denzel nie je výnimkou. Pred dvoma rokmi oslávil šesťdesiatku a je uznávaným hercom, ktorý za svoje výkony odniesol dvoch Oscarov.

1997, George Clooney

boredpanda

Clooneymu OSN udelila čestný titul Posol mieru. Nemyslí tak len na vlastnú slávu, ale zaujíma sa aj o tých najslabších. Aj preto láme srdce nejednej žene.

1998, Harrison Ford

boredpanda

Harrison sa nikdy nebál fyzicky namáhavej roboty. Aby v mladosti uživil manželku a dve deti, musel sa poriadne obracať. Stal sa tesárom, čo mu rozhodne pridalo na sexepíle. Neskôr presedlal na filmovú kariéru a vďaka tomu ho pozná celý svet.

1999, Richard Gere

Určite ste aj vy videli Pretty Woman. Buď dobrovoľne, alebo nasilu, no určite sa vám nepodarilo vyhnúť tomuto (kultovému) filmu. A v ňom sa stal Richard lámačom ženských sŕdc. Vraj mu to aj ostalo. Fešák, však?

2000, Brad Pitt

boredpanda

A máme tu Brada po druhýkrát. Na obálke mu ešte síce tečie mlieko po brade, no to vôbec nevadí. Práve naopak.

2001, Pierce Brosnan

boredpanda

Pierce sa zapísal do pamäti žien najme stvárnením Jamesa Bonda. Rola odmeraného agenta, zvodcu žien, mu padla ako uliata. V súkromí je šťastným otcom štyroch detí, o ktoré sa s láskou stará.

2002, Ben Affleck

boredpanda

Ben je známy okrem filmových postáv aj svojimi vzťahmi so slávnymi ženami. Dlhé roky žil po boku Jennifer Lopez, ktorú vymenil za inú Jennifer – Garner, s ktorou má dve dcérky.

2003, Johnny Depp

Rebríček najkrajších mužov planéty by bol o ničom, keby v ňom chýbal Johnny Depp. Miluje excentrické postavy a pošuškáva sa, že je veľmi náročným partnerom. Ktovie, čo je na tom pravdy.

2004, Jude Law

boredpanda

Jude poňal hereckú kariéru trošku z iného konca. Zámerne si vyberá negatívne postavy. Ale my, ženy, zlých chlapcov predsa miluje. A Jude je dôkaz.

2005, Matthew McConaughey

boredpanda

Matthewa buď milujete, alebo neznášate. Do ktorej skupiny patríte vy?

2006, George Clooney

boredpanda

Georga sme tu už mali. Presne po desiatich rokoch si svoj titul najkrajšieho muža planéty opäť zopakoval. Čím starší, tým krajší. Uňho je to rozhodne tak.

2007, Matt Damon

boredpanda

Matt podľa magazínu Forbes patrí medzi najlepšie zarábajúcich hercov sveta. Okrem toho dostal do vienka príťažlivosť, preto rozhodne nie je na zahodenie.

2008, Hugh Jackman

boredpanda

Hugh je doslova prírodný úkaz. Zlé jazyky tvrdia, že je taký škaredý, až je pekný. Na druhej strane, kde je písané, že krása musí byť uniformná? Má charizmu, a to sa predsa počíta!

2009, Johnny Depp

boredpanda

Johnyho sme tu už raz mali. Je pekný, to sa mu nedá uprieť. A naozaj sa naňho dobre pozerá.

2010, Ryan Reynolds

boredpanda

Exmanžel Scarlet Johansson má niečo do seba. Kanadský herec ešte zlomí srdce nejednej žene. O tom predsa nemôžeme pochybovať.

2011, Bradley Cooper

boredpanda

Ak ste aj vy videli Vo štvorici po opici, tak určite viete, o kom je reč. Áno, je to ten najkrajší chlap z celej partie, však?

2012, Channing Tatum

boredpanda

Channing ide na srdce žien cielene. Aj vo filmoch stavia predovšetkým na svoje vypracované telo, vďaka čomu ženy upadajú do tranzu. Je to od neho poriadna podpásovka!

2013, Adam Levine

boredpanda

Adam je chlap z iného súdka. Je to spevák skupiny Maroon 5, ktorý nevyhľadáva škandály. Svojím hlasom však oslovuje ženy celého sveta. A vôbec sa tomu netreba čudovať.

2014, Chris Hemsworth

boredpanda

Kto by si nepamätal švárneho Thora? Chris patrí do kategórie poriadnych chlapov. A nejedna žena ide z neho do kolien.

2015, David Beckham

boredpanda

David, manžel „exspajsky“ Victorie Backham, si žije pomerne slušný život. Vyhýba sa škandálom a jeho vzťah s dokonalou Victoriou je dôkazom toho, že aj manželstvá v šoubiznise môžu mať dlhé trvanie.

2016, Dwayne Johnson

boredpanda

A máme tu minuloročného víťaza najsexi muža planéty. Dwayne, prezývaný „The Rock“ je poriadny kus chlapa. Meria 192 cm, váži takmer 120 kíl. Avšak rozhodne to nie je žiadny tučko.

2017, Blake Shelton

boredpanda

Blake, súčasný partner Gwen Stefani, nie je prototypom prvoplánovej mužskej krásy. Tohtoročný titul najkrajšieho muža planéty si však zaslúžil právom. Viac si o tom, ako prijal ocenenie, môžete prečítať TU. 

Ktorý z nich je ten váš „naj?“ Veríme, že pohľad na týchto krásavcov vám spríjemnil toto zachmúrené zimné počasie.

Zdroj: boredpanda.com

Odporúčame