RECENZIA: Ako nám zašľapali Separove kolesá? (+NOVINKA)

separ

Separ má ďalšiu EXTREMnu novinku (ZDROJ: Facebook.com/Separ + shop.rukahore.sk/EXTREM CHIPS KOLESA)

# Separ vydáva čoraz väčšie lakocinky, ktorým sa už nedalo dlhšie odolávať. Na konci augusta sme vás informovali o tom, že do rodiny Separových Extrem produktov sa pridal tretí člen – KOLESÁ. Išlo o proteínové čipsy, ktoré sú zdravšou a výživnejšou alternatívnou populárnej pochúťky. No a my sme ich konečne šli ochutnať a museli sme naše pocity, dojmy a emócie zapísať. Takže poďme na to!

Z čoho sú Separove KOLESÁ vyrobené?

Popis nového EXTREM produktu od značky Descanti napovedá o tom, že nejde o klasické zemiakové čipsy. Separove Kolesá sú totiž vyrobené najmä zo šošovice, pričom ich príchuť je kyslá smotana a korenie. Vďaka šošovici ide opäť o mierne proteínový produkt, pričom sa nemusíš báť toho, žeby bola ich hodnota pokazená fritovaním, alebo vyprážaním. Z Extremu sme najskôr dostali proteínovú tyčinku, potom čokoládové jednohubky a teraz čipsy. Variácií proteínových snackov je snáď v hre ešte niekoľko, pretože každá ďalšia novinka je podľa môjho skromného názoru lepšia, než tá predošlá.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DESCANTI (@descantinutrition)

Ako nám zašľapali?

S hodnotením by sme začali možno netradične – negatívami. Teda, v podstate iba jedným. Je toho málo 😀 Keď som sa zastavil na pumpe OMW, že sa idem do toho pustiť, pozerám, že na balíčku svieti obsah balenia 50g. Tak som nezávahal a hodil na pult pani predavačke rovno tri balíčky a nemohol som urobiť lepšie. Po príchode domov som sa na to vrhol, spočiatku z čisto odborného hľadiska. No a keď som onedlho na to jedno posedenie dojedol posledný (tretí) balíček, stále mi bolo málo. Poviem, ako je. Sú ppči. Môže sa ti stať, že veľa korenia (ako to pri čipsoch tradične býva) ti zostane na spodku balenia. Ja som si to priebežne počas jedenia premiešaval a šošovicové kolesá si v tej korenistej zmesi dokola „namáčal“, nech tú chuť navnímam naozaj na plné obrátky. A dobre. Za mňa je to fakt závislosť a spomedzi všetkých doterajších Separových jedlých produktov mám teda určite jasného favorita.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Ďalšie úmrtie rapera v LA. Zastrelili ho, kým volal tehotnej manželke

Stále nekončíme. Čo má Separ nové?

S tými spomínanými lakocinkami však Separ tento rok ešte stále nekončí. Po Pečiuku, Zmotke a Beefe sme sa pomimo Extremov dočkali aj ďalšej (ne)typickej pumpovej pečivoidnej záležitosti. Jej názov je FULEČKA a v jej vnútri sa skrýva jemne štipľavá nátierka, údený syr, šunka, debrecínka, šalát a vajíčko. Aj tentoraz Monsignor odporúča svojim fans nechať si na čerpačke túto pochúťku trošku zapiecť a bude to mať ešte väčšie grády. My Fulečku určite radi ochutnáme a musím napísať ešte toľko, že v redakcii túžobne očakávame aj na Sepárok v rohlíku, ktorý snáď niekedy naozaj príde!

separ
Separ predstavil novinku (ZDROJ: Instagram.com/separ_dms)

PREČÍTAJ SI TIEŽ: RECENZIA: Ako chutia novinky od Separa? Ochutnali sme ich!

Odporúčame