Ďalšie úmrtie rapera v LA. Zastrelili ho, kým volal tehotnej manželke

Minulý týždeň sme vás informovali o streľbe v LA a následnej smrti rapera Kee Richesa. Žiaľ, po niekoľkých dňoch sa tejto téme musíme venovať opäť. Obeťou sa stal interpret Half Ounce.

Half Ounce prišiel o život

Situácia ohľadom držania a použitia strelných zbraní je v Spojených štátoch amerických v momentoch kritická. Nehovoriac o kalifornskom meste Los Angeles, kde sú problémy na dennej báze. Predovšetkým niektoré štvrte mesta nie sú bezpečné. Žiaľ, na vlastnej koži to zažil raper Half Ounce.

Civilným menom Latauriisha O’Brien mal 32 rokov a v čase streľby kráčal domov. Nielen to, telefonoval so svojou tehotnou manželkou. Tento fakt celú tragédiu posúva na ešte ďalšiu smutnú úroveň.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rap & Hip Hop News ⚡️ (@whatsonrap)

Polícia v Los Angeles okamžite začala pátranie po vrahovi. Či už ho nájdu a chytia alebo nie, život to Half Ounceovi bohužiaľ nevráti. A jeho partnerka privedie na svet dieťa bez otca.

Bude vás zaujímať aj: Eminem je raper, ktorý sa sústreďuje predovšetkým na hudbu. Avšak, aj tento tvorca vie prehovoriť taktiež do fashion game, ktorá s hip-hopom úzko súvisí. Pozrite si, ako by mal vyzerať model topánok s Eminemovým prispením. Tešiť sa na ne môžeme v roku 2023. Všetko podstatné sa dozviete tu

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/WhatsOnRap

Odporúčame