ADO prezentuje singel Mary Jane a prosí – nechaj ma dýchať! Kto je tento mladík?

Po krátkom čase pokračujeme v inciatíve dávania priestoru mladým a takpovediac neopozeraným raperom. Dnes bude reč o Aďovi, ktorý nám povedal, že nevymýšľal zbytočne komplikovaný pseudonym. Nie nadarmo sa hovorí, že v jednoduchosti je krása. Pozrite si jeho track Mary Jane, ktorý vás zaujme, pričom pridávame aj informácie o tomto nadanom chalanovi, ktorý má čo povedať.

„Volám sa Aďo, mám 21 rokov a pochádzam z Trenčína, umelecké meno nemám, som jednoducho Aďo (smiech),“ začína tento usmiaty mladík s nami debatu. „Nenapadol mi žiadny normálny pseudonym,“ vysvetľuje nám voľbu mena. Ktovie, možno práve jednoduchosť mu prinesie úspech. V dobe, kedy je všetko veľmi prešpekulované sa na jednoduchosť niekedy zabúda, čo je veľká škoda.

„Rapu sa podrobnejšie venujem vyše roka, ale texty som písal už dávno predtým, dokonca už na základnej škole, keď sme sa mali naučiť nejakú básničku, tak som si ju napísal sám. Mal som k tomu vždy blízko,“ vysvetľuje nám Aďo, ktorého tvorba textov evidentne lákala odmalička.

Ľudia o ňom zatiaľ veľa nevedia, ale to sa môže čoskoro zmeniť. Pomôcť má k tomu aj nový singel Mary Jane, o ktorý sa produkčne postaral Quarter Milli. Musíme povedať, že ide o celkom podarený track, z ktorého sa dá čo to zobrať. „Vonku mám pár singlov, o ktoré sa produkčne postaral ma man Quarter Milli. Track Mary Jane je druhý singel, ktorý vyšiel na mojom novom YouTube kanáli ADO_Musick. O cover sa postaral môj bráško Alex Kovalčík alias Koval a vizuálnu stránku som si riešil sám,“ povedal nám ADO.

„Skladba bude v najbližších dňoch aj na všetkých streamovacích službách. Na tento rok zatiaľ sám neviem, čo chystám. Budem robiť spontánne veci a uvidíme, čo bude ďalej,“ dodáva. Môžeme však určite čakať, že ADO bude aktívny, pretože, ako sa zvykne hovoriť – s jedlom rastie chuť a tento mladý raper pôsobí, že má svetu čo povedať.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
3 dôvody, prečo má Dame v SK rap game vlastnú ligu

Podporujeme nádejných interpretov. Ak si myslíš, že máš na to napíš nám na redakcia@generaciarapu.sk . 

Foto: ADO, archív

Odporúčame