ADAM2K52 a Psycho Rhyme: Nadpozemský beat a kombo, ktoré chceš

ADAM2K52 a Psycho Rhyme v sviežej novinke. (Zdroj: Instagram/adam2k52, psychorhyme)

# ADAM2K52 a Psycho Rhyme, to je dvojica, o ktorej ani neviete, že ju chcete počuť spoločne. Ak si hovoríte, čo to píšeme, tak čítajte ďalej. Obaja chalani možno nie sú v našich končinách až tak „opočúvaní“, ale čoskoro by sa to mohlo zmeniť. Poďte naplno navnímať, čo si pre nás pripravili. 

ADAM2K52 a Psycho Rhyme otvárajú myseľ

Okej, nejdeme zachádzať to nejakých astrálnych a jogínskych záležitostí, ale skladba „numma“, na ktorej sa ADAM2K52 so Psycho Rhymeom aktuálne stretávajú, vám naozaj otvorí myseľ. Máte pocit, že hovoríme len tak do vetra? Tak si ju rovno pustite a môžete posúdiť pravdivostnú hodnotu našich slov.

Do popredia dávame aj beatmakera, ktorým je v tomto prípade Mjay Beatz. Odviedol vynikajúcu prácu, na čo sme si ale v súvislosti s ním už tak-nejak zvykli. Chalani, ktorí sa na songu „numma“ stretli, hudbu doslova cítia. Môžete to zistiť veľmi jednoducho, stačí sa započúvať do ich sloh, do toho, čo chcú povedať a akým spôsobom to robia. Samotný beat je skvelý, pričom raperz s ním narábajú výborne a je to pútavé. Jasné, nájdu sa ľudia, ktorý tento song skoro hneď vypnú, ale tak je to koniec koncov pri hudbe vždy.

A čo tento song? Má približne mesiac a aj na ňom spolupracovali Psycho Rhyme a ADAM2K52. „Mona Lisa“ má pár podobne kvalitných výrazných čŕt ako „numma“, alebo sa to zdá iba nám? Každopádne, táto dvojička má čo ponúknuť, pričom, máme vnútorný pocit, že o nich budeme počúvať v najbližších týždňoch či mesiacoch ešte častejšie ako doteraz. Talentovaní ľudia si zaslúžia pozornosť a my sme pripravení im ju dať.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame