#7: Vieme, s ktorými cvikmi to netreba preháňať aj prečo sa oplatí precvičiť gramatiku

Unsplash.com

#Každý týždeň vám pod menom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok, pozrieme sa teda na to, čo pre vás naša redakcia pripravila a čo ste možno v posledných dňoch zmeškali.

No v prvom rade, vítame vás na vynovenom Hashtagu! Veľmi sa tešíme z nového dizajnu a nových funkcií, ktoré na webe máme. V najbližších týždňoch tiež odštartujeme nové rubriky a nebudú chýbať ani nové nápady.

A čo sme pripravili v posledných dňoch? Najviac zaujali dva rozhovory od Marcely. V prvom z nich vyspovedala Ninu Brockovú, ktorá ručne vyrába náušnice, v druhom zase Katarínu Krnáčovú, autorku blogu Úlomky ženy.

Slovensko momentálne žije hokejom a zápasmi v Dánsku, kde hrajú v krásnej aréne v Kodani. No nie všetky mestá mali také šťastie. Pozreli sme si športoviská z olympiády v Sarajeve, ktoré sú skutočne smutným odkazom ťažkých rokov, ktoré si toto mesto prežilo. Keď sme pri športe, Peter Sagan nebol trojnásobným majstrom sveta odjakživa. Pozrite si, ako vyzeral a aké mal názory v čase, keď začínal.

Stále častejšie sa hovorí o potrebe cvičenia a zdravého životného štýlu. To je samozrejme všetko v poriadku, no netreba to s ničím preháňať. Akých 6 chýb robíme pri cvičení najčastejšie? Dozviete sa v našom článku.

Mimochodom, viete, že Slovensko zažiarilo v niekoľkých hollywoodskych filmoch? Keďže to nebolo vždy v mimoriadne pozitívnom duchu, odporúčame sa nad týmito filmami skôr len pousmiať.

Na záver nesmie chýbať obľúbený kvíz. Ten aktuálny sa venuje problematickému ypsilonu a jeho mäkkému náprotivníkovi. Zvládnete náš gramatický kvíz bez chyby? 

Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Odporúčame