#7 Vieme, ako sa efektívnejšie učiť a aj ako dať zbohom komplexom

Photo by Niklas Hamann on Unsplash

#Každý týždeň ti pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre teba naša redakcia pripravila a čo ste možno v posledných dňoch zmeškali.

Ako vždy začneme našou videotvorbou. Pravidelná hudobná relácia #RAPTAG si už stihla vybudovať solídnu fanúšikovskú základňu, pričom nový diel si môžeš pozrieť po kliknutí sem. Do ulíc sa opäť vybrala aj naša Marcela, ktorá sa pýtala, čo by ľudia urobili, keby sa im podarilo vyhrať poriadne štedrú sumu peňazí. Pozreli sme sa však aj za hranice a navštívili viedenský Comic Con. Pokiaľ si nebol, rozhodne budeš ľutovať.

Ak sa aj ty začínaš trápiť s prichádzajúcim skúškovým, možno práve pre teba tu máme skvelé riešenie. Ak ti nové informácie lezú do hlavy len veľmi ťažko, určite ti príde vhod zopár tipov na rýchlejšie a efektívnejšie učenie. A od koho iného by si sa mal učiť, ak nie od Elona Muska? V prípade, že ťa aj tak naháňa stres, potlač ho nakupovaním. Napríklad týchto najlepších jesenných tenisiek.

Poznáš to, na nového partnera sa pozeráme úplne inak, pričom naša myseľ nám začína premietať kino, v ktorom vedľa neho zostarneme.  Ak máš však od vzťahu príliš veľké očakávania, ľahko môžeš spadnúť z privysokých oblakov. Určite by si si však mal/a prečítať aj náš názorový článok o tom, ako sa naučiť dať zbohom všetkým komplexom.

Nechýbala ani pravidelná návšteva kina. Naša Mia bola na skvelom nemeckom filme Balón, ktorý je o šialenom nápade na ceste za slobodou. Pokiaľ zase cítiš potrebu potrápiť svoje mozgové závity, klikaj na náš kvíz, v ktorom si preveríš, či dokážeš rozlíšiť ovocie od zeleniny.

Nezabudni sledovať Hashtag aj na sociálnych sieťach. Obsahom ťa pravidelne zásobujeme na Instagrame, Facebooku a našom YouTube kanáli.Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame