Chystá sa 6ix9ine na zápas v boxe? (VIDEO)

6ix9ine (Zdroj: TW, Rolling Stone)

#Už sme si zvykli, že 6ix9ine nás vie neraz poriadne šokovať. Darí sa mu to opakovane. Aktuálne sa špekuluje o tom, že by sa Tekashi mohol objaviť v boxerskom zápase. Dôvodom je video, ktoré sa dostalo na svetlo sveta. Niekedy aj krátky klip stačí na to, aby vyvola obrovskú vlnu reakcií. Na to je, koniec koncov, Danny, vyslovene expert. No nie? 

6ix9ine a box? 

Za spôsobenú debatu môže toto konkrétne video, ktoré patrí v týchto dňoch medzi hlavné internetové hity. Tekashi boxuje, teda, pokúša sa o to. Mikina, rukavice a drsný výraz mu ale nestačia na to, aby si získal rešpekt a podporu verejnosti. Práve naopak…

Samozrejme, zožal predovšetkým kritiku, či už za to, že je nevhodne obutý, prípadne za to, ako to celé pôsobí. Okamžite sa začalo diskutovať, či sa 6ix9ine chystá na boxerský duel. Duely influencerov, umelcov či hudobníkov sú populárne nielen v našich končinách, ale aj vo svete. Niekedy doslova platí = čím väčší bizár, tým väčšia sledovanosť. Tak je jednoducho aktuálna doba nastavená. O tom ale možno niekedy inokedy a podrobnejšie.

Ako ale sám Daniel Hernandez informoval, takúto ambíciu zatiaľ nemá. Otázne však je, ako by reagoval, keby dostal finančne zaujímavú ponuku. Jeho účasť v meraní síl proti ďalšiemu raperovi alebo inej celebrite by bola dozaista virálnou záležitosťou. Rozhodne by nechýbala kontroverzia a spoľahnúť by sme sa mohli aj na prítomnosť trash talku.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame