50 Cent tvrdí, že depresia je luxus: Nie každý si to môže dovoliť

50 Cent (Zdroj: TW, Vulture)

#Legenda svetového rapu 50 Cent hovorí o tom, že mať depresiu je v skutočnosti luxus. Svoje slová vysvetľuje, ako to celé myslí? 

50 Cent sa rozpovedal o dušovnom zdraví

50 Cent si myslí, že ľudia, ktorí pochádzajú z končín ako on, si jednoducho nemôžu dovoliť, aby mali depresiu, ktorá by im znemožňovala plniť si každodenné povinnosti. „Fifty“ sa rozhovoril o tejto citlivej problematike v rámci podcastu Big Boy’s Neighborhood. „Sú veci, ktorým skrátka neverím. Myslím si, že to, čím si prejdeš, ťa formuje v to, kým si.“

„Na mojej ceste sú isté veci, ktoré do svojho vnútorného systému ani len nepustím. Napríklad, depresia je luxus. Odtiaľ, odkiaľ pochádzam ja, si niečo také nemôžeš dovoliť,“ vysvetľuje 50 Cent.

50 Cent chystá seriál o legendárnej 8 Mile: Zapojený bude aj EMINEM!

Následne vysvetľuje ako to myslí, pretože psychické zdravie je veľmi náročnou problematikou. „Musíš predsa platiť účty, však? Musíš chodiť do práce, musíš vstať a robiť, čo treba. Aj v tejto chvíli sú v práci ľudia, ktorí sa necítia tak, že by tam byť mali. Ale majú zodpovednosť. A teda, aj keď im nie je najlepšie, sú tam a robia, čo sa od nich očakáva. Ak by sa títo ľudia rozhodli, že skončia v práci, čo by potom nasledovalo?“ dodal.

Viac rapových noviniek a analýz nájdeš na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame