5 najmenších hercov Hollywoodu: Sú bohatí a slávni, avšak niečo im chýba

unsplash.com

#Na prvý pohľad majú všetko. Úspech, peniaze a ľudia ich milujú. Pýšia sa nielen rôznymi oceneniami, luxusným životom, ale aj množstvom krásnych žien, ktoré sa okolo nich točia. Na prvý pohľad si mnohí poviete, že majú všetko. Omyl. Slávnym mužom Hollywoodu ale predsa niečo chýba – centimetre!

Časy, keď vysokí muži boli považovaní za prototyp krásy, sú už dávno fuč. Dnes je jedno, koľko muž meria. Dôležité je, aby mal charizmu a pre niektoré ženy aj tučné bankové konto. A povedzme si pravdu, častokrát sú nižší muži oveľa príťažlivejší, ako tí vysokí. Priemerná mužská výška Američanov je približne 176 centimetrov. Nasledujúci herci sú výrazne pod priemerom.

Danny DeVito

Už na prvý pohľad je jasné, že Danny DeVito výškou nikoho neoklame. Meria iba 147 centimetrov. Avšak tam, kde mu príroda ubrala, inde pridala – jeho herecký talent je priam famózny.

https://www.instagram.com/p/BZ0-_12hlJL/?tagged=dannydevito

Michael J.Fox

Kanadský herec svojou výškou dieru do sveta neurobil, narozdiel od jeho hviezdnej kariéry v 80. rokoch. Meria iba necelých 163 centimetra.

https://www.instagram.com/p/h7SMoALR_D/?taken-by=the_real_michael_j_fox

Daniel Radclife

Daniel Radcliffe, ktorý stvárnil obľúbeného čarodejníka Harryho Pottera, ovládal vo filme všelijaké kúzla, avšak to, ako trošku podrásť, zatiaľ nenašiel. Meria iba 165 centimetrov. Rovnakou výškou sa môže pochváliť napríklad aj legendárny režisér Woody Allen.

Tom Cruise

Americký herec mal už neraz nálepku sexidolu. Ženy z neho padali na kolená netušiac, že tento muž má iba 170 centimetrov. Povráva sa, že Tom Cruise sa so svojou výškou nikdy nezmieril a tak nosí topánky s vyvýšenými podpätkami. Len pre zaujímavosť, rovnakú výšku má napríklad aj Ben Stiller.

https://www.instagram.com/p/4eb_I4L0pu/?hl=en&taken-by=tomcruiseofficial_

Zac Efron

Má neskutočný sexepíl a je snom nejednej tínedžerky či dospelej ženy. Ktovie, či by bolo tomu aj vtedy, keby vedeli, že Zac meria iba 173 centimetrov.

«Aké vysoké sú hviezdy?»
Hlasom prebijú každého, s výškou je to už horšie: Pozrite sa, koľko v skutočnosti merajú spevácke hviezdy

Sú krásne, úspešné, hlas majú ako zvon: Ale tá výška?! Toto sú krpane hudobného priemyslu
Svet im leží pri nohách, priemerná Slovenka ich bez problémov prerastie: Toto sú najmenšie herečky v Hollywoode

 

Odporúčame