Sú krásne, úspešné, hlas majú ako zvon: Ale tá výška?! Toto sú krpane hudobného priemyslu

unsplash.com

#Nenapodobiteľný hlas, vlastný štýl, milióny fanúšikov a kariéra, ktorú im môžu ostatní závidieť. Vypracovali sa na vrchol hudobného rebríčka a lístky na ich koncerty sú vypredané skôr, ako sa očakáva. Dokázali to aj napriek tomu, že merajú menej, ako priemerná Slovenka.

«Mohlo by vás zaujímať»
Hlasom prebijú každého, s výškou je to už horšie: Pozrite sa, koľko v skutočnosti merajú spevácke hviezdy

Pozrite sa na to, koľko merajú obľúbené ženské speváčky. Dopadli lepšie alebo horšie v porovnaní s najnižšími spevákmi?

Kylie Minogue

Blondínka patrí nielen k najmenším speváčkam, ale aj k najmenším umelkyniam na svete vôbec. Interpretka hitu In Your Eyes, ktorý má na Youtube viac ako 16 miliónov zhliadnutí meria iba 152 centimetrov.

Lady Gaga

Má neskutočný hlas a spôsobila asi najväčšie haló vo vodách hudobného priemyslu za posledné roky. Keď prišla s piesňou Poker Face, každý sa pýtal, kto je Lagy Gaga? Od kontroverzných kostýmov a „zabíjackých“ topánok prešla výraznou premenou. Lagy Gaga je malá-veľká žena. Meria iba 155 centimetrov.

Shakira

Latino sexbomba, ktorá mnohých rozvášni nielen hlasom, ale aj zvodnými pohybmi, sa môže riadiť heslom, že dobrého veľa nenarastie. Meria iba 157 centimetrov.

Christina Aquilera

Odveká rivalka Britney Spears, s ktorou súťažila o trón princeznej popu, meria podobne ako Shakira a to iba 157 centimetrov. Aj napriek jej výške sa dokázala presadiť. Patrí nielen k najúspešnejším speváčkam, ale i ženám šoubiznisu zo začiatku 21. storočia.

Nicky Minaj

Číšlo 157 by sa mohlo stať akýmsi symbolickým číslom speváckych hviezd. Uvedené trojciferné číslo sa spája aj s kontroverznou raperkou Nicki Minaj.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez, pre fanúšikov známa aj ako J.Lo, je speváčka, tanečnica, herečka, módna návrhárka a vzor mnohých žien po celom svete. Jej výzor je vzhľadom k jej veku (48 rokov) naozaj bravúrny. To, že je matkou dvoch detí, by jej nik ani len netipol. Navyše, s výškou 164 centimetrov nemá problém so záujmom od mladších mužov.

Madonna

Kráľovná popu je síce neohrozene na tróne hudby už niekoľko desiatok rokov, ale s výškou sa chváliť nemôže. Meria iba 164 centimetrov. Ani to jej však nebráni v tom, aby sa správala výstredne.

Odporúčame