Svet im leží pri nohách, priemerná Slovenka ich bez problémov prerastie: Toto sú najmenšie herečky v Hollywoode

Zdroj: unsplash.com

#Sú krásne, obdivované a celý svet im leží pri nohách. Muži po nich slintajú, ženy chcú vyzerať tak, ako ony. Keď sa prejdú po červenom koberci, mnohým sa zatají dych z ich výzoru a šarmu. Nemusia mať krivky 90-60-90 ani merať nad 170 centimetrov, aby sa stali tvárou dizajnových značiek, prechádzali sa po móle alebo patrili k najdrahším celebritám v reklamách.

Môže vás zaujať: 
Hlasom prebijú každého, s výškou je to už horšie: Pozrite sa, koľko v skutočnosti merajú spevácke hviezdy

Vedeli ste, že priemerná výška žien na Slovensku je 168 centimetrov? Aj napriek tomu patríme k najvyšším ženám na svete, konkrétne sme šieste v poradí. Ako sú na tom v porovnaní s nami hollywoodske krásky?

unsplash.com

Reese Witherspoon

Nežná blondínka, ktorá sa vôbec nemení a skutočný vek by jej nikto neuhádol. Je nielen herečka a filmová producentka, ale na konte má aj angažovanie sa v množstve charitatívnych organizácií. Jej veľké srdce je tak v protiklade s jej výškou. Reese meria iba 156 centimetrov.

Hayden Panettiere

Americká herečka, ktorá je divákom známa predovšetkým z účinkovania v seriáli Hrdinovia, je krásna žena a to aj napriek tomu, že meria iba 1,57 m. Úsmevnú dvojicu tvorí s jej priateľom,  svetovým šampiónom v boxe Vladimirom Kličkom, ktorý iba pre zaujímavosť meria 1,98 m.

Eva Longoria

Hviezda seriálu Zúfalé manželky pravidelne obsadzuje popredné miesta v rebríčkoch o najsexi ženu Hollywoodu či sveta. Darí sa jej to aj napriek tomu, že je drobunká, meria rovnako ako Hayden iba 157 centimetrov.

Salma Hayek

Zdá sa, že výška 157 centimetrov je Hollywoode veľmi populárna. Môže sa ňou pochváliť aj obľúbená latino diva Salma Hayek, ktorej však centimetre rozhodne nechýbajú. Vďaka výrazným črtám a príjemnému vystupovaniu nemá núdzu o obdiv nielen od mužov, ale aj od žien.

Kim Kardashian

Reality hviezdička, ktorá si slávu vybudovala vďaka sociálnym sieťam a perfektnému marketingu spôsobila revolúciu v mejkape. Ľudia ju chcú obsadzovať do reklám, pretože sa z nej stal skutočný fenomén. Podarilo sa jej to aj napriek tomu, že meria iba 160 centimetrov.

Natalie Portman

Izraelsko-americká herečka, ktorá má k Slovensku bližšie, ako by sa mohlo zdať. Z otcovej strany je židovsko-poľského pôvodu. Mieša sa v nej tak rôznorodá krv, ktorá spôsobila, že Natalie vyzerá ako nežná víla. K jej jemnosti jej dopomáha aj výška 160 centimetrov.

https://www.instagram.com/p/_VD-xLuGU8/?taken-by=natalieportman_official

Sarah Jessica Parker

Povráva sa, že keď začínala kariéru, patrila k nie príliš atraktívnym ženám.  Dokonca ju v roku 2007 časopis Maxim vyhlásil za najmenej príťažlivú ženu planéty, čo je rana pre každú ženu. Aj Parker sa s tým vraj vyrovnávala veľmi ťažko. Sarah preslávila najmä rola Carrie Bradshaw v kultovom seriáli Sex v meste. Vďaka outfitom, ktoré predvádzala v seriáli sa stala módnou ikonou a to aj napriek tomu, že meria iba 160 centimetrov.

https://www.instagram.com/p/BacT-QIjmQn/?taken-by=sarahjessicaparker

Odporúčame