3 dôvody, prečo by si mal ísť na Rubicon festival v Nitre

Rubicon festival v Nitre.

Rubicon festival v Nitre. (Zdroj: Matúš Zeťák)

#Rubicon Festival v Nitre je jedným z najväčších rapových hudobných festivalov na Slovensku, ktorý sa koná už tento piatok, konkrétne 21. 07 až 22. 07. 2023. Lístky sa už pomaly míňajú, takže je na čase, aby si konal/a a zaistil/a si si vstup. Ak ťa treba presvedčiť, skúsim to 3 dôvodmi, pre ktoré sa oplatí ísť.

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa RUBICON FESTIVAL (@rubiconfestival)

1. Hviezdny line-up, ktorý doručí pekelnú energiu 

Festival oslavuje tento rok len druhý ročník, no môže sa pochváliť nadupanými menami, ktoré sa postarajú o skvelé shows. Hoci nájdeš v line-upe aj ostrieľané mená, organizátori vložili svoju dôveru aj mladším rapperom, ktorí sú momentálne najviac HOT. Dôvera sa prejavuje v časoch, v ktorých títo interpreti budú hrať. Mená ako Separ, Ektor, Pil C, Yzomandias, Majk Spirit vydali v nedávnej minulosti nový album, čo znamená, že budeš mať jedinečnú príležitosť vypočuť si svoje obľúbené novinky naživo.

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa RUBICON FESTIVAL (@rubiconfestival)

<script>

Napríklad Separ príde s jeho novým albumom Flowdemort, Ektor prinesie svoj nový Detektor III, Pil C predstaví album S Láskou, Lukáš, a Spirit príde so svojím Playlistom. Českú scénu zastúpia Yzomandias s Nik Tendom a Hard Rico, ktorí tiež nedávno vydali nové albumy. Tento line-up je skutočne silný a neponúka ani jedno slabé meno a ani jeden prachom zapadnutý album.

2. Veľký open-air zážitok

Festival Rubicon sa koná v známom Agrokomplexe v Nitre, ktorý je ideálnym miestom pre takúto veľkú open-air akciu. Tento festival je považovaný za najväčšiu open-air akciu v Nitrianskom kraji, čo zaručuje nezabudnuteľný zážitok pre miestnych obyvateľov.

Agrokomplex ponúka veľký priestor pre festivalový stage, stánky s občerstvením a zóny pre odpočinok. Tento priestor je ideálny pre takúto veľkú akciu, kde sa očakávajú zástupy fanúšikov v tisíckach. Navyše, Nitra má šancu ukázať, že má lepšie publikum, ako podobné festivaly v Bratislave.

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa RUBICON FESTIVAL (@rubiconfestival)

<script>

3. Príležitosť stretnúť sa s komunitou

Nie je to len o hudbe, ale aj o komunite. Je to skvelá príležitosť stretnúť sa s ľuďmi, ktorí zdieľajú rovnaké záujmy a vášeň pre rap. Môžeš sa tešiť na dva dni plné zábavy, vykričaných hlasiviek, pogovania pod stageom množstvo nezabudnuteľných zážitkov, ktoré zažiješ vďaka starým, ale možno aj novým kamarátom. Stačí, ak nebudeš introvert, aké ľahké, že? :D

Ak si kúpiš backstage lístok, tak si môžeš vychutnať nielen komunitu, ale rovno aj interpretov, ktorí tam určite budú behať. Menší pokec či fotka s tvojim obľúbeným raperom? Prečo nie? Je to easy ako facka.

Obyčajné, VIP aj backstage lístky si môžeš kúpiť goout 

Sleduj nás aj na Instagrame 

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame