Kali je späť. Výborný track MILIÓNKRÁT s Martinom Císarom + VIDEO

Nech si každý hovorí, čo chce, Kali je slovenská hudobná stálica. Schválne píšeme hudobná a nie rapová, pretože tento interpret už dávno presiahol hranice žánru, v ktorom kedysi ako nádejný mladík začínal. Aktuálne Kali o sebe dáva po menšej odmlke vedieť, objavuje sa na skladbe MILIÓNKRÁT s Martinom Císarom, pričom produkčne sa na songu objavuje Hoodini. A my môžeme hneď v úvode konštatovať, že toto je skladba, ktorej môže patriť tento kalendárny rok. 

Skladba vyšla na YouTube 28.marca, ale už teraz má viac ako dvestotisíc pozretí. A toto číslo bude rásť, nebude prekvapením ak čoskoro pokorí milión a bude kraľovať trendom na slovenskej verzii YT. Kali je výborný, ukazuje sa v skvelej forme, nepoužíva slovnú vatu, ide priamo k veci, jeho text má výpovedná hodnotu a myslíme si, že vás vo viacerých ohľadoch aj namotivuje. A ako všetci dobre vieme, motivácia sa v tomto ľudsky náročnom období rozhodne zíde. A nehovorte, že nie.

K tomu prirátajme Martina Císara, ktorý o sebe v uplynulých mesiacoch dáva stále viac a viac vedieť. Tento chalan je nesmierne kvalitný, predovšetkým, čo sa výšok a refrénov týka. Jeho spolupráce s rappermi začínajú byť nedostatkovým tovarom, skrátka, ľudia ho chcú počuť stále častejšie. A s Kalim mu to ladí, táto kombinácia sa osvedčila a je dosť reálne, že ju budeme počuť viackrát aj v budúcnosti. Rozhodne by sme sa tomu nebránili. A koniec koncov, nie je to ani nereálne. Práve naopak.

Všetko dotvára skúsený beatmaker Hoodini, ktorý s Kalim spolupracuje dlhodobo a cítiť, že si rozumejú. Ich spoločné tracky sú niečo, čo si ľudia radi vypočujú aj s časovým odstupom. K tomu pridajme kvalitne urobený videoklip a máme skladbu, ktorá sa okamžite radí k tomu najlepšiemu, čo sme zatiaľ v tomto roku počuli. Prvé tri mesiace roku 2021 sme lepším spôsobom zakončiť pravdepodobne ani len nemohli. Už teraz sa môžeme tešiť na to, čo si pre nás Kali pripraví nabudúce.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Zmizni im z cesty! Kontrafakt vydal najdrsnejší track ich kariéry

Z toho, čo je známe, tento rok by mal byť aktívny a pravdepodobne sa dočkáme z jeho produkcie aj nového albumu. Jedno je isté už v tomto bode, čokoľvek, na čo Kali siahne, bude diskutované a počúvané. Jednoducho, v takej je teraz pozícii. O všetko vás budeme podrobne a čas informovať aj na našom webe.

Foto: Kali, profil na Instagrame Kali 

Odporúčame