11 netradičných miest, na ktorých si musíte aspoň raz v živote zasexovať!

#Nezáleží na tom, či to bude s vašou priateľkou, známosťou na jednu noc alebo hoci aj s manželkou! Existuje zopár netradičných miest a tipov na absolútne vzrušujúci sex. Jednoducho ich všetky musíte vyskúšať skôr, než umriete!

1. V kine

Jasné, že nie na premiére nejakého trháku, keď je kino úplne plné. Vyberte si nejaký film, ktorý nikoho príliš nezaujíma a je predpoklad, že naň nepôjde veľa ľudí. Kúpte lístky do posledného radu a môžete ísť na vec. Keď svetlá zhasnú, nikto nebude nablízku a film bude dostatočne hlučný, nemusíte sa báť, že by Vás niekto vyrušil.

2. V prázdnom dome alebo byte (predtým, ako sa nasťahujete)

Máte nový dom alebo byt? Perfektná príležitosť ho „pokrstiť“ ešte predtým, ako sa nasťahujete. Dajte si číslo so svojou frajerkou, alebo hoci známosťou na jednu noc, v každej izbe a priamo na podlahe!

3. Na streche

Ak žijete v meste, určite sa môžete dostať na nejakú strechu. Napríklad aj na strechu svojho paneláku. Baby sa na strechách panelákov v lete bežne opaľujú! Takže dostať sa tam nebude až tak ťažké. Jasné, že najlepšie si to užijete v lete, keď je aj v noci príjemne teplo. A ten super pocit, že si to môžete s babou užívať vonku, ale aj tak Vás nikto neuvidí…

4. Na hudobnom festivale

Leto, slnko, dobrá hudba, perfektná nálada, sporé oblečenie a samozrejme, aj nejaký ten alkohol… jasné, že máte chuť na sex! A kde je problém? Zalezte s frajerkou alebo náhodnou známosťou do stanu a poďte na vec! Hudba schová aj hluk, ktorý budete vydávať.

5. Na pláži

V tomto prípade samozrejme tiež odporúčam noc, keď nikto nie je nablízku. Nemusí to byť pláž blízko vášho mesta. Môžete si to užiť na dovolenke. Verte mi, že počúvať pri sexe šumenie mora je fakt romantika prvej triedy!

pixabay.com
pixabay.com

6. V dome/byte kamaráta

Vybral sa kamoš na dovolenku alebo služobnú cestu? Ak žije sám a požiada vás, aby ste mu zalievali kvety alebo občas skontrolovali, či je všetko v poriadku, môžete to využiť. Vezmite aj frajerku a užite si to v jeho byte! Ale buďte kamoš. Ak sa vám podarí niečo zašpiniť, upracte to po sebe.

7. Na lodi

Viem, že zrejme nie ste milionár. Nemusíte mať vlastnú loď! Môžete si nejakú prenajať. Alebo hoci len čln. Na mnohých slovenských jazerách a vodných nádržiach takéto služby ponúkajú. Takže si s frajerkou prenajmite člnok, odplávajte na nejaké odľahlejšie miesto na vode a môžete si užiť naozaj netradičný a vzrušujúci sex.

8. Na mieste, ktoré vás desí

Nemusí to byť nič prevratné. Stačí napríklad detské ihrisko (samozrejme v noci, keď tam nikto nie je), blízky lesík, mestský cintorín alebo opustená budova. Dávajte ale pozor, aby Vás neprekvapili bezdomovci. S trochou strachu a adrenalínu však bude sex ešte lepší!

9. V knižnici

Je to trochu smutné, ale dnes už do knižnice príliš veľa ľudí nechodí. Takže ak vo Vašej mestskej knižnici nie je práve plno a tety knihovníčky si dávajú kávičku alebo desiatu, využite to! Zalezte s frajerkou za odľahlý regál a užívajte si!

pixabay.com
pixabay.com

10. U teba alebo u nej v práci

Robíte vy alebo vaša frajerka v kancelárii? Tak k nej zájdite na návštevu. Alebo nech ona na chvíľku príde pozrieť do práce vás. Zamknite sa v kancelárii a… Uvidíte, že Vás to napätie bude poriadne „rajcovať“!

11. Na letisku alebo v lietadle

Viem, že to znie ako z amerického filmu… Ale povedz pravdu. Nikdy vás nelákalo vyskúšať sex nad oblakmi? V lietadle máte zrejme jedinú možnosť – na toalete. Nie je tam síce veľa miesta, ale o to vzrušujúcejšie to môže byť!

Už ste niektoré z týchto netradičných miest vyskúšali? Alebo máte iné, ešte lepšie tipy a sexuálne zážitky? Len si dávajte pozor, aby sa vám sex na netradičných miestach nezapáčil tak, že vás to už proste v obyčajnej posteli nebude baviť!

Odporúčame