Zo speváčky talentovaná raperka! Elis Mraz bojuje v Eurovízii

Z obľúbenej speváčky sa stala talentovaná raperka! Elis Mraz bojuje v Eurovízii

Elis Mraz sa novým songom „Imma Be“ vracia nielen na hudobnú scénu, ale aj do českého kola súťaže Eurovízia. Svojim osobným manifestom, v podobe rappového songu, sa rozhodla zbúrať predsudky o českom ženskom rape. Zároveň sa však ukazuje nielen ako interprétka, ale tiež ako autorka a producentka. Novinka vznikla vplyvom hip-hopového rádia, kde Elis pôsobila rok ako moderátorka, ale aj jej predchádzajúcou spoluprácou s ČisTym na skladbe „Wanna Be Like“. S touto nahrávkou sa umiestnili v minulom ročníku českého kola Eurovízie na druhom mieste.

Toto hovorí Elis Mraz o svojej novinke:

„Imma Be je o tom, že sa konečne cítim dobre vo svojej koži a obecne som sa prijala taká, aká som. Vždy sa okolo mňa točilo veľa ľudí, ktorí mi hovorili ako by som mala vyzerať, koľko vážiť a ako sa správať. Tiež aj akú hudbu by som mala robiť a že to nezvládnem sama. Teraz už viem, čo chcem a aj nechcem a som rada, že som na to konečne prišla.“

Elis Mraz a nový Kontrafakt

Jedna z najpopulárnejších a nasledovanejších hudobných šou na svete minulý rok spôsobila
rozruch, keď sa nečakane víťazom Eurovision Song Contest 2021 stala talianska rocková
kapela Måneskin so svojou piesňou Zitti E Buoni. Aj vďaka nim sa teda ďalší ročník bude
konať práve v Taliansku. Hlasovanie o postup na prestížnu súťaž sa spustilo v pondelok
a potrvá len do 16. decembra. Svoju novinku „Imma Be“ prihlásila do českého kola Eurovízie aj mladá speváčka Elis: „Celý videoklip sa natáčal v Dubaji, kde som posledný mesiac a pol vystupovala. Zhodou okolností tam v rovnaký čas natáčal Nikita Rublev klip Kontrafaktu (Reklama Na Rap), čo pre mňa bola skvelá príležitosť.“ Hlasovanie prebieha cez aplikáciu a stránku súťaže, víťaz českého kola pôjde Česko reprezentovať do talianskeho finále.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Do Bratislavy prichádza legendárna skupina PSH! Budeš tam?

ZDROJ: Ruka Hore

Odporúčame