Zayo so Sameyom dávajú o sebe vedieť: Lietajú mestom ako netopier

Skupina Haha Crew, ktorej členmi sú Zayo, Samey a Dalyb je pre niekoho vzorom, pre niekoho je tŕňom v oku. Ako to však býva v týchto prípadoch zvykom, keď produkujú novú skladbu, klikne na ňu takmer každý, minimálne zo zvedavosti. Prví dvaja menovaní v novom videoklipe prezentujú skladbu Netopier.

Skladba má iba dve minúty a deväť sekúnd, ale kto sleduje Zaya či Sameya, už si na podobnú dĺžku mohol zvyknúť. Títo chalani dali viackrát najavo, že produkujú kratšie skladby, pričom v ponúknutej minutáži sa snažia ponúknuť všetko. Nejde im, ako niektorým iným kolegom z brandže, o to, aby konečný produkt mal toľko a toľko minút.

Skladba Netopier poskytuje pohľad na nočné blúdenie mestom týchto dvoch chalanov, dozvedáme sa o tom, ako títo „mladí zmrdi“ robia, čo im napadne, že nepotrebujú drogy, pretože sa vedia baviť aj bez nich a popri tom, ako sa bavia životom hladkajú peniaze, ktoré sú zelené ako známy filmový odporca Vianoc – Grinch. Zayo, ktorý je často kritizovaný za svoje texty si v tejto piesni zastal pomerne slušne.

Na druhej strane Samey potvrdzuje, že lyricky aj textovo je na tom veľmi kvalitne, pričom zaujímavosťou môže v tomto prípade byť napríklad to, že Gleb, jeden z najuznávanejších raperov slovenskej a českej scény, v jednom z rozhovorov prehlásil, že podľa neho je najlepším raperom súčasnosti u nás práve Samey. Či to tak v skutočnosti je, to už necháme na individuálnom posúdení.

Vo videoklipe sa objavujú viacerí sponzori, luxusné autá a taktiež kamaráti „Haháčov“. Nesmie chýbať ostávajúci člen Haha Crew Dalyb a kto sa pozrie pozornejšie, všimne si aj už pomaly svetoznámeho Yak.shu. Martinský rodák je známym podporovateľom týchto chalanov a z času na čas ich propaguje aj na sociálnej sieti.

Mohlo by ťa zaujímať:  Kali a album Nikto: Jeden zo zlomov jeho kariéry?

Skladba sa dočkala za necelý deň takmer 70 000 pozretí, čo rozhodne nie sú štatistiky na zahodenie, a dostala sa do TOP 10 trendov na slovenskej platforme YouTube. Dá sa polemizovať o tom, čo pomáha zvyšujúcej sa popularite Haha Crew, v tomto prípade to môže byť samotný kanál FCK THEM, kde je pieseň publikovaná, ale aj fakt, že Zayo koncom minulého roka produkoval prvý sólový album, čo povedomiu o tejto skupine pridalo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *