Zayo, Samey a Porsche Boy na spoločnej veci: Rapujú o tom, akí sú PEKNÍ

Zayo

Zayo vydal nový vizuál (Zdroj: Instagram.com/hahacrewzayo)

#V polovici decembra sme sa dočkali ďalšieho sólového albumu od Zaya. Člen Haha Crew vydal projekt, ktorý obsahoval 9 trackov a veľmi zvučné mená na hosťovačkách. Na featy sa totiž dostavili také mená, ako EGO, Separ, Nik Tendo, WEN, Samey, LucaBrassi10x a Porsche Boy.

Práve Samey a Porsche Boy spoločne zavítali na track „Pekn1“, ktorý vyšiel von aj v sprievode oficiálneho lyrics videa. Uži si pozeranie!

Zayo vyráža na tour

Minulá tour s albumom WASSUP cez leto 2021 bola ovplyvnená pandémiou, takže môžeme očakávať, že na ďalší rok bude s novým projektom mnoho zastávok po celom Česku a Slovensku. Prekvapením k oznámeniu albumu zároveň bolo to, že si Zayo dal dole dredy. Málokto si ho ešte pamätá bez dredov, napríklad v skladbe „Palma“ alebo „Hudba Love Moda Hoes“.

Tour sa začala už 24.2 v Energy Clube v Sabinove, ďalej nasledujú Topoľčany, Praha, Košice, Poprad, Zemianske Kostoľany, Martin, Nitra, Žilina, Zlín, Banská Bystrica a všetko sa to zakončí v Bratislavskom MMC. Práve v rodných Košiciach a v Bratislave sa môžete tešiť aj na krst a špeciálnych hostí.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zayo (@hahacrewzayo)

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame