Zámorská rapová scéna ide bomby: Čo si pre svojich fans uvaril Drake?

Drake

Nová hudba z Ameriky (Zdroj: WireImage)

#Ďalší článoček z našej dielne a spolu s ním aj ďalšie zhrnutie noviniek z americkej rapovej scény. V posledných dňoch sme sa dočkali opäť pomerne zaujímavých trackov, tak si poďme vypichnúť najsilnejšie tri, ktoré nami zarezonovali najviac.

Quavo je späť s novým trackom

Minulý rok nás zasiahla smrť Takeoffa z Migos, ktorá bol zastrelený pri pouličnej potýčke. Jeho kolega z Migos, Quavo, si z úcty k raperovi, ktorý bol zároveň aj jeho synovcom, pripravil dvojicu singlov „Without You“ a „Greatness“, ktoré dokonca odprezentoval aj počas odovzdávania tohtoročných cien Grammy.

Huncho sa však nakopol do novej etapy jeho tvorby a s vydávaním nových trackov neprestáva. Práve naopak, nedávno sme sa od neho totiž dočkali nového klipu na track „Honey Bun“. 

YoungBoy Never Broke Again sa spojil s Nicki Minaj

Rapová queen Nicki Minaj sa opäť spojila s raperom menom YoungBoy Never Broke Again, ide v poradí už o ich tretiu spoluprácu. Ten si totiž aktuálne pripravuje svoj album Don’t Try This at Home, v rámci ktorého sa dočkáme aj aktuálnej novinky s názvom „WTF“.

Nového projektu by sme sa mali dočkať už 21. apríla, pričom by mal obsahovať nadupaný tracklist v podobe až 33 skladieb! Zaujímavosťou je, že YoungBoy svoj predošlý album I Rest My Case vydal iba v januári tohoto roku. Ste ready na poriadnu zásobu novje muziky tak ako my?

Čo si pre svojich fanúšikov pripravil Drake?

Drake sa už toto leto vracia na koncertné pódia v spoločnosti 21 Savage. Ešte dovtedy tu však od Drakea máme jeho očakávanú kontroverznú novinku, o ktorej sa v kuloároch šušká, že si s ňou potajme robí srandu z Kanyeho.

Ide o záležitosť s názvom “Search & Rescue”, ktorá obsahuje útržok Kim Kardashian zo show Keeping Up With the Kardashians z roku 2021, v ktorej Kim hovorí svojej mame o tom, že sa chce s Kanyem rozviesť.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Dame rieši problém s albumom: Prečo ho nevieme nájsť na streamoch?

Je pravdepodobné, že sa tento rok od Drakea zároveň dočkáme jeho nového albumu, tak zostávaj naladený/naladená!

Okrem uvedených noviniek odporúčame určite aj túto spoluprácu medzi Gucci Maneom a Dababym!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame