Dame rieši problém s albumom: Prečo ho nevieme nájsť na streamoch?

Dame

Problém s Dameho albumom (Zdroj: Instagram.com/adamvandame)

#Ak sa aj vám v poslednej dobe zdalo, že Dameho nový sóloalbum Frí Dom neviete nájsť na streamovacích službách, nemýlili ste sa. Len krátko po vydaní sa totiž Dame stretol s problémom, ktorý je pre každého interpreta skutočne nepríjemný.

Fejkový Dame je DJ Prod

Resp. ste mohli na streamoch nájsť album, ktorý nebol na Dameho oficiálnych účtoch, ale mal ho tam istý DJ Prod. Ten totiž projekt Frí Dom zavesil na streamy a vydáva za svoj v snahe zarobiť na cudzej práci. Dameho aktuálne vyjadrenia skrz IG stories nájdete na screenoch nižšie:

Dame
Screenshoty z Dameho Instagramu (Zdroj: Instagram.com/adamvandame)

Pracuje sa na tom

Fanúšikovia prijali Dameho nové sólo naozaj skvelo a má rozhodne našliapnuté byť jedným z najlepších rapových albumov tohto roka. Projekt Frí Dom je skutočne výborný rapový album s konceptom, s akým sa v našich končinách tak ľahko nestretneš. Myslime všetci na to, že za našich pár eur nám môžu umelci tvoriť hudbu, ktorá ich často stojí mnohonásobne viac, ako sa im vôbec môže vrátiť.

Medzičasom sa album podarilo vrátiť zatiaľ aspoň na Spotify, pričom ale s Apple Music a iTunes sú veci stále trošku komplikovanejšie. Ako píše aj sám Dame, pomôcť môžeš aj ty – ak by si náhodou mal/mala akékoľvek bližšie info k danému človeku, ktorý vystupuje pod menom DJ Prod, daj Adamovi, prosím, vedieť.

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame